przychodów 2010 roku co to znaczy

Co to jest Lux Med: 633 mln zł przychodów w 2010 roku. Co znaczy: mln zł przychodów w 2010 roku.

Czy przydatne?

Lux Med: 633 mln zł przychodów w 2010 roku definicja

Co znaczy:

Prezes Ekipy Lux Med prelegentem MedMarketuLux Med: 633 mln zł przychodów w 2010 roku

Przychody ogółem Ekipy Lux Med w 2010 roku osiągnęły poziom 633 mln złotych, w tym przychody ze sprzedaży - 616 mln. Prezes Ekipy Lux Med Anna Rulkiewicz będzie prelegentem w trakcie tegorocznego Forum Rynku Medycznego MedMarket.
Lux Med prowadzi szpital chirurgii jednego dnia od sierpnia 2010 rokuAutor: Lux MedPrezes Rulkiewicz będzie mówiła na temat otwartego w ubiegłym roku Szpitala Chirurgii Jednego Dnia. Placówka mieści się przy ul. Puławskiej 455, na warszawskim Ursynowie. Z usług szpitala można skorzystać odpłatnie i w ramach kontraktu z NFZ. W ofercie znajdują się: zabiegi operacyjne z zakresu: chirurgii ogólnej, urologicznej, naczyniowej, onkologicznej, plastycznej, dziecięcej i ortopedii, ginekologii, laryngologii. Szpital oferuje pomoc w stanach nagłych - usługi z zakresu chirurgii i ortopedii i okulistyki i laryngologii w dziedzinie możliwym do wykonania w obrębie pomocy ambulatoryjnej, badania diagnostyczne i endoskopię przewodu pokarmowego.


ekipa jest także zainteresowana postępem tak zwany ciężkiej diagnostyki obrazowej, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. W tym celu powołana została odrębna firma – Lux Med Diagnostyka Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością W dłuższej perspektywie Lux Med. zamierza zrealizować projekt budowy wieloprofilowego szpitala na warszawskim Mokotowie – aktualnie trwają prace nad projektem budowlanym inwestycji, placówka będzie gotowa w 2013 r.


pośrodku 18 lat spółka z lokalnej warszawskiej placówki medycznej rozwinęła się w ogólnopolską sieć centrów medycznych tworząc wspólnie z CM Lim, Promedis, Medycyną Rodzinną i spółą AVI Grupę Lux Med. >>ekipa obejmuje 74 placówki swoje i powyżej 1000 partnerskich. Dla pacjentów abonamentowych ekipy Lux-Med oferowane jest również ubezpieczenie z usługą leczenia szpitalnego Elite.W roku 2010 wplywy ze współpracy z firmami ubezpieczeniowymi stanowiły 5 proc. przychodó, wpływy z abonamentów z kolei powyżej 70 proc.. przychodów. >>>ekipa w 2010 roku obsługiwała 700 tys. pacjentów korporacyjnych. Łączna liczba pacjentów ekipy wynosi ok. 1 050 000.


Tegoroczne Forum Rynku Medycznego MedMarket odbędzie się 15 czerwca w warszawskim hotelu Hilton. Forum to jedyna w Polsce narada, w trakcie której spotykają się przedstawiciele sektora prywatnych usług medycznych, instytucji finansowych zainteresowanych inwestycjami i przedstawiciele spółek dostarczających wyposażenie i świadczących usługi dla tego rynku. Dziedzina tegorocznego forum będzie się koncentrować wokół strategicznych kierunków rozwoju rynku medycznego.narada będzie obejmowała trzy ekipy tematów: współpraca prywatnych i publicznych placówek medycznych, finansowanie inwestycji szpitalnych i optymalizacji usług przez wprowadzenie chirurgii jednego dnia. W panelach dyskusyjnych, które odbędą się po każdej części konferencji, udział wezmą dyrektorzy szpitali publicznych i prezesi prywatnych centrów medycznych. Konferencję organizuje BROG Media Biznesu, wydawca portalu Medicalnet i czasopisma Med.-info. (www.forummedmarket.pl)

Czym jest Lux Med: 633 mln zł znaczenie w Leczenie L .