nową stroną internetową co to znaczy

Co to jest Lux Med: CM LIM z nową stroną internetową. Co znaczy: nową stroną internetową Należąca.

Czy przydatne?

Lux Med: CM LIM z nową stroną internetową definicja

Co znaczy:

Nowe możliwości wyszukiwania infromacjiLux Med: CM LIM z nową stroną internetową

Należąca do Ekipy Lux Med sieć prywatnych placówek medycznych Centrum Medyczne LIM ma nową stronę internetową. Witrynę www.cmlim.pl cechuje przejrzysty układ i intuicyjna nawigacja i nowoczesna grafika.
Część poświęcona pacjentom została zaopatrzona w nową, bardziej intuicyjną aplikację sprawdzania grafików pracy lekarzy, która w porównaniu do poprzedniej wersji umożliwia zawężenie zakresu wyszukiwania do dowolnej placówki CM LIM w Polsce. W sekcji dla pacjentów znalazły się ponadto szczegółowe opisy oferty pakietów abonamentowych i cennik usług świadczonych pacjentom nie posiadającym abonamentów, każdorazowo płacącym za pojedyncze usługi.

Nowością na stronie „dla Spółek” są zakładki poświęcone placówkom przyzakładowym prowadzonym pod marką CM LIM i ofercie obstaw medycznych imprez masowych. W sekcji dla klientów korporacyjnych nie mogło zabraknąć zakresów abonamentów dla spółek i informacji na temat usług medycyny pracy.

Dodatkową funkcjonalnością, nieobecną na dotychczasowej stronie, jest interaktywna mapa oparta na mechanizmie Google Maps, która umożliwia wyszukanie spośród wszystkich centrów medycznych Ekipy Lux Med placówki zlokalizowanej najbliżej miejsca, gdzie obecnie znajduje się pacjent. Z myślą o potrzebach klientów i pacjentów, w odświeżonej wersji serwisu znalazł się także niezbędnik ze wzorami dokumentów – skierowań, oświadczeń i upoważnień, których mogą potrzebować pacjenci. Na stronie znalazł się oczywiście znany z poprzedniej wersji moduł e-rezerwacji, umożliwiający pacjentom umawianie się na wizyty i ich odwoływanie za pośrednictwem strony internetowej. W zakładce FAQ umieszczono listę przeważnie zadawanych pytań związanych z obsługą pacjenta wspólnie z odpowiedziami. Na nowej stronie pojawił się także system powiększania czcionki – dlatego strona jest przyjazna dla osób słabowidzących. Serwis został przygotowany także w wersji anglojęzycznej.


Czym jest Lux Med: CM LIM z nową stroną znaczenie w Leczenie L .