mavit ponad małoinwazyjnych co to znaczy

Co to jest Mavit: ponad 4 tys małoinwazyjnych operacji. Co znaczy: małoinwazyjnych operacji W.

Czy przydatne?

Mavit: ponad 4 tys małoinwazyjnych operacji definicja

Co znaczy:

Nowoczesne sposoby leczenia w placówceMavit: powyżej 4 tys małoinwazyjnych operacji

W Centrum Medycznym Mavit wykonano w 2010 roku 5 278 zabiegów operacyjnych, w tym aż 4103 zabiegów techniką małoinwazyjną. Z tej liczby powyżej 4 tys zabiegów małoinwazyjnych komercyjnych przeprowadzono 974.
CM Mavit obsługuje łącznie 75 tys. pacjentów indywidualnych i korporacyjnych. Specjalistyczny Szpital Laryngologiczny Mavit w Katowicach liczy 15 łóżek. Wartość kontraktu z NFZ placówki wynosiła 6,27 mln zł w 2010 roku. Placówka szpitalna w Warszawie liczy 8 miejsc dziennych i 7 łóżek szpitalnych. Wysokość kontraktu z NFZ tej placówki wynosiła w roku 2010 - 10,19 mln zł.


Centrum Medyczne Mavit rozpoczęło działalność jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej we wrześniu 2000 roku. Prowadzi ośrodek okulistyczny na warszawskich Bielanach, a od 2003 roku również okulistyczny ośrodek diagnostyczny w Warszawie na Ursynowie. Całodobowy szpital specjalistyczny w Katowicach z oddziałem laryngologii i chirurgii szczękowo-twarzowej powstał w 2010 roku. W 2011 roku planowane jest oddanie do użytku przy szpitalu w Katowicach oddziału okulistycznego.


Większościowy udział w firmie Mavit posiadają fundusze z gatunku Resource Partners. Resource Partners doradza funduszom private equity specjalizując się w finansowaniu wzrostu spółek z sektora dóbr konsumpcyjnych i usług. Działa w Europie Wschodniej i dysponuje pieniędzmi powierzonymi poprzez wiodące międzynarodowe instytucje finansowe, takie jak: AXA Private Equity, Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju, Europejski Fundusz Inwestycyjny i Rabobank.


Czym jest Mavit: ponad 4 tys znaczenie w Leczenie M .