medicus bonus negocjacje co to znaczy

Co to jest Medicus Bonus: negocjacje z firmą Quintile. Co znaczy: negocjacje z spółką Quintile.

Czy przydatne?

Medicus Bonus: negocjacje z firmą Quintile definicja

Co znaczy:

NZOZ planuje prowadzenie badań klinicznychMedicus Dodatek: negocjacje z spółką Quintile

Właściciele NZOZ-u Medicus Dodatek ze Środy Wlkp. planują rozpoczęcie działalności w dziedzinie badań klinicznych. W tym celu prowadzone są negocjacje z spółką Quintile, zajmująca się pośrednictwem między producentami leków i placówkami kierującymi badania kliniczne.


W razie pozytywnego zakończenia rozmów Medicus Dodatek rozpocznie współpracę z Quintile jeszcze w roku 2011.

Centrum Medyczne Medicus Dodatek działa od 1993 roku, od roku 2000 - jako firma sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Jej właścicielami są lekarze - Ryszard Stawicki i Krzysztof Galbas. Spółka prowadzi przychodnię w Wągrowcu z filiami w Murowanej Goślinie i Opalenicy i od października 2008 - placówkę w Środzie Wlkp. Placówki oferują specjalistyczne usługi ambulatoryjne, zarówno komercyjne jak i finansowane poprzez NFZ. Od kwietnia gabinet w Murowanej Goślinie rozszerzy działalność o poradnię diabetologiczną i kardiologiczną, które będą świadczyły usługi odpłatne. Placówka w Środzie Wlkp. oferuje prócz konsultacji lekarzy ekspertów również zabiegi z zakresu chirurgii jednego dnia i długoterminowej. Placówka działa w Centrum Handlowym Kupiec Średzki (www.medicus- dodatek.eu) i posiada kontrakt z NFZ w wysokości 2 308 910,52, w tym 1 339 099,38 na usługi szpitalne (urologia, ginekologia, chirurgia ogólna, chirurgia onkologiczna, ortopedia, chirurgia szczękowo-twarzowa).

Spółka Quintile to
spółka działająca na całym świecie. Oferuje usługi powiązane z organizacją i monitorowaniem badań klinicznych faz I-IV. Prowadzi badania dla największych spółek farmaceutycznych i laboratoriów na świecie. Quintiles Poland prowadzi działalność od 1999 roku.
Czym jest Medicus Bonus: negocjacje z znaczenie w Leczenie M .