medyk dializy leżajsku co to znaczy

Co to jest Medyk: 1,7 mln zł na dializy w Leżajsku. Co znaczy: dializy w Leżajsku NZOZ Medyk z.

Czy przydatne?

Medyk: 1,7 mln zł na dializy w Leżajsku definicja

Co znaczy:

Finansowanie świadczeń medycznychMedyk: 1,7 mln zł na dializy w Leżajsku

NZOZ Medyk z Rzeszowa dostał kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie usług hemodializoterapii w 2011 roku. Wartość zamówienia wyniesie 1,7 mln zł netto. Usługi będą świadczone na terenie powiatu leżajskiego.
Stacja dializ w Leżajsku została otwarta najpierw 2009 roku. NZOZ Medyk funkcjonuje na rynku powyżej 20 lat. Jest największą placówką związaną z zakładami pracy z terenu miasta Rzeszowa i okolic. Fundamentalną opieką zdrowotną Medyk obejmuje 60 tys. osób. Firma współpracuje z 200 lekarzami różnych specjalności. Kluczowa siedziba spółki znajduje się przy ul. Szopena w Rzeszowie. W tej lokalizacji mieszczą się przychodnie i stacja dializ na 12 stanowisk. Firma prowadzi również przychodnie przy ul. Podkarpackiej, Jagiellońskiej, Siemieradzkiego, Łukasiewicza, Piłsudskiego, Lisa Kuli. Medyk prowadzi również przychodnie w Leżajsku, Boguchwale i Sędziszowie Małopolskim. W ramach przychodni Medyk świadczy usługi z takich specjalności jak między innymi kardiochirurgia, kardiologia, neurologia, pulmonologia, chirurgia, endokrynologia, ortopedia, proktologia.

Firma Centrum Medyczne Medyk w 100 procent należy do Stanisława Mazura. Kontrakt NZOZ-z narodowym Funduszem Zdrowia na 2011 rok wynosi 7,4 mln zł. Obejmuje hemodializoterapię o wartości 5,3 mln zł, rehabilitację leczniczą o wartości 1,5 mln zł i opiekę psychiatryczną i leczenie uzależnień o wartości 412 tys. zł, a również realizację profilaktycznych programów zdrowotnych o wartości 126 tys. zł.


Czym jest Medyk: 1,7 mln zł na dializy znaczenie w Leczenie M .