międzynarodowe targi eurolab co to znaczy

Co to jest Międzynarodowe Targi EuroLab 2011. Co znaczy: EuroLab 2011 Rekordowa liczba wystawców –.

Czy przydatne?

Międzynarodowe Targi EuroLab 2011 definicja

Co znaczy:

Targi Analityki i Technik PomiarowychMiędzynarodowe Targi EuroLab 2011

Rekordowa liczba wystawców – blisko 180, którzy zaprezentują szeroki wybór produktów i usług dla laboratoriów i wyjątkowo bogaty program konferencji i seminariów będzie czekać na tegorocznych zwiedzających XIII Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych Eurolab.
Tegoroczne EuroLab będą inne niż dotychczas między innymi z tego względu, iż są one jednym z wydarzeń, które wpisują się w istotny dla branży chemicznej rok – Międzynarodowy Rok Chemii i setną rocznicę przyznania Marii Skłodowskiej-Curie Nagrody Nobla – co znalazło odzwierciedlenie w programie merytorycznym targów. Ponadto po raz pierwszy na EuroLab zaprezentuje się 178 wystawców, co znaczy, iż zwiedzający będą mieć szeroki wybór zróżnicowanej oferty dla laboratoriów różnego typu. Propozycje wystawców tradycyjnie zaprezentowane zostaną są w trzech sektorach: analityka chemiczna, Life Science i metrologia.

Interesująco zapowiada się program seminariów i konferencji. Pierwszy dzień targów poświęcony Marii Skłodowskiej-Curie rozpocznie narada organizowana poprzez Uniwersytet Warszawski (Wydział Chemii), Polskie Towarzystwo Chemiczne i Komitet Chemii Analitycznej PAN zatytułowana „edukacja jest kobietą”. Pośród omawianych tematów znajdą się między innymi : Maria Skłodowska-Curie – jej życie i osiągnięcia naukowe; Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie; Międzynarodowy Rok Chemii; kobiety we współczesnej nauce; i wpływ odkryć Marii Skłodowskiej-Curie na współczesną onkologię.

Pierwszego dnia targów zostało zaplanowane także seminarium Polskiego Centrum Akredytacji pt. „Obszary regulowane prawnie w akredytacji laboratoriów i wymogi techniczne”. Specjaliści omówią między innymi :: temat rzetelnego szacowania niepewności pomiarów związanej z rezultatami badań i algorytmy postępowania w badaniach ilościowych i jakościowych. Zostaną również poruszone zagadnienia pobierania próbek do badań, jako szczególnego etapu procesu badawczego, a również obszary regulowane prawnie w akredytacji laboratoriów badawczych, pojawiające się wskutek realizacji postanowień Parlamentu Europejskiego i Porady.

Osoby zainteresowane kryminalistyką laboratoryjną będą mogły wziąć udział w seminarium Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji - „Technologie laboratoryjne wykorzystywane międzynarodowej zamianie danych kryminalistycznych”. Seminarium będzie mieć charakter międzynarodowy, a pośród prelegentów znajdą się ważni przedstawiciele międzynarodowych organizacji, instytucji i spółek działających w sektorze kryminalistyki laboratoryjnej, jak na przykład: Marcel van der Steen, przewodniczący Europejskiej Akademii Nauk Sądowych i doradca Zarządu ENFSI, reprezentujący Holenderski Instytut Kryminalistyki (NFI).

Już po raz trzeci odbędzie się także Jobvector career day (dzień kariery ) – doskonała okazja dla gości targów do zapoznania się z najnowszymi ofertami pracy w branży naukowo-technicznej – więcej. Ostatni dzień targów w całości wypełni narada Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych. Warto dodać, iż diagności laboratoryjni uczestniczący w seminariach i konferencjach targowych, będą mogli w sumie zdobyć 14 punktów edukacyjnych.

W targach, konferencjach i seminariach można uczestniczyć BEZPŁATNIE. Należy jedynie dokonać obowiązkowej rejestracji na miejscu w godzinach otwarcia targów albo on-line (rejestracja on-line aktywna będzie tylko do 7 marca, do godz. 15.00). Posiadacze Kart MT Polska nie muszą się ponownie rejestrować. Kartę należy zabrać ze sobą i uaktywnić ją w rejestracji targów. Ponadto na trasie Pałac Kultury i Edukacji – odjazd spod Sali Kongresowej od ul. Emilii Plater – Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c, będzie kursować co ok. 10-15 min. aż 6 bezpłatnych autobusów targowych. Pierwszy kurs autobusu o godz. 8.00. Drogę powrotną będzie można także odbyć autobusem targowym.
Strona kluczowa targówProgram targówRejestracja

Czym jest Międzynarodowe Targi EuroLab znaczenie w Leczenie M .