międzynarodowe targi medica co to znaczy

Co to jest Międzynarodowe targi MEDICA 2011. Co znaczy: targi MEDICA 2011 Targi MEDICA w.

Czy przydatne?

Międzynarodowe targi MEDICA 2011 definicja

Co znaczy:

Targi wyposażenia i aparatury medycznejMiędzynarodowe targi MEDICA 2011

Targi MEDICA w Düsseldorfie to największe i główne w branży medycznej targi na świecie, które tematycznie obejmują wszystkie sektory szpitalnej opieki medycznej. To światowe forum medycyny, które co roku prezentuje pełne spektrum opieki ambulatoryjnej i szpitalnej.
Prezentowany jest sprzęt ze wszyskich dziedzin medycyny: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego i technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń i Facility Management. Nie ma innej imprezy na świecie, która gwarantowałaby tak obszerny i uporządkowany przegląd najnowszych produktów i trendów medycznych.

W trakcie targów własną ofertę preznetuje kilka tys. wystawców z kilkudziesięciu karajów świata, przedstawiając najnowsze produkty, wykonane przy użyciu w najwyższym stopniu zaawansowanych technologii. Pośród setek tys. zwiedzających liczną grupę stanowią przedstawiciele szeroko pojmowanej branży medycznej, lekarze, farmaceuci, ordynatorzy, dyrektorzy szpitali, personel pomocniczy, fizjoterapeuci i menadżerowie administracyjni szpitali i ośrodków medycznych.Czym jest Międzynarodowe targi MEDICA znaczenie w Leczenie M .