szkolenia beneficjentów co to znaczy

Co to jest MZ: Szkolenia dla beneficjentów środków unijnych. Co znaczy: beneficjentów środków.

Czy przydatne?

MZ: Szkolenia dla beneficjentów środków unijnych definicja

Co znaczy:

Warsztaty w różnych miastach PolskiMZ: Szkolenia dla beneficjentów środków unijnych

Ministerstwo Zdrowia organizuje jesienny cykl szkoleń dla jednostek ochrony zdrowia i ich organów założycielskich, które dostały dofinansowanie na projekty w ramach Priorytetu XII Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
Szkolenia mają na celu przybliżenie wiedzy na temat prawidłowego rozliczania projektów, na które placówki dostały dofinansowanie. – Sporo z tych inwestycji się przeciąga i nie są wykonywane w terminie. Przez wzgląd na tym pojawiają się problemy powiązane z właściwym ich rozliczeniem. Dlatego warto przyjść na szkolenie, by uzupełnić tę wiedzę – informuje Tomasz Banachowicz z departamentu Funduszy Europejskich.W warsztatach mogą wziąć udział te placówki, które skorzystały z dofinansowania. W sumie prawie 150 jednostek zdrowia skorzystało z dotacji w ramach tego programu.


W sumie odbędą się cztery szkolenia zorganizowane w czterech miastach Polski: Krakowie (12-13 września), Poznaniu (15-16 września), Gdańsku (20-21 września) i Warszawie (22-23 września). Cały czas można wysyłać zgłoszenia do udziału w tym przedsięwzięciu.


– Na szkoleniu będziemy kłaść nacisk na wymagania beneficjenta, będziemy poruszać sprawy powiązane np. z rozliczaniem zaliczek. Będziemy tez omawiać konkretne przykłady – tłumaczy Tomasz Banachowicz


Priorytet XII PO IiŚ dotyczy projektów z zakresu bezpieczeństwa zdrowotnego i poprawy efektywności mechanizmu ochrony zdrowia. W ramach priorytetu wsparcie uzyskają projekty przyczyniające się do zapewnienia udzielania świadczeń zdrowotnych na wysokim poziomie (ratownictwo przedszpitalne i szpitalne oddziały ratunkowe i centra urazowe).


Czym jest MZ: Szkolenia dla znaczenie w Leczenie M .