nefrolux czwarta stacja co to znaczy

Co to jest Nefrolux: czwarta stacja dializ na Śląsku. Co znaczy: dializ na Śląsku Nefrolux z.

Czy przydatne?

Nefrolux: czwarta stacja dializ na Śląsku definicja

Co znaczy:

Otwarcie placówki w MysłowicachNefrolux: czwarta stacja dializ na Śląsku

Nefrolux z Siemianowic Śląskich otworzył w szpitalu nr 2 w Mysłowicach stację dializ. Stacja liczy 12 stanowisk i ma podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie usług. Nefrolux zainwestował również w poradnię nefrologiczną.
firma wynajmie w sumie 422 m kw powierzchni od szpitala. Zaproponowane kwoty czynszu to 31,5 zł za m kw na parterze i 13,5 zł za m kw w przyziemiu. Prócz wydatków czynszu >firma musiała dostosować pomieszczenia na potrzeby stacji dializ i poradni nefrologicznej.

Szpital nr w Mysłowicach jest prowadzony poprzez miasto. Dysponuje siedmioma oddziałami szpitalnymi, w tym między innymi wewnętrznym, rehabilitacji, laryngologii, okulistycznym, chirurgii ogólnej i urazowo ortopedycznej. Przy placówce funkcjonują poradnie specjalistyczne w tym między innymi alergologiczna, rehabilitacyjna, okulistyczna. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na leczenie szpitalne w 2010 roku wynosi powyżej 13 mln zł. Największy jest na dolegliwości wewnętrzne, chirurgię i okulistykę. Szpital nie posiadał oddzielnej umowy na nefrologię.

NZOZ Nefrolux z Siemianowic Śląskich funkcjonuje na rynku od 2008 roku. Działalność prowadzi na terenie Śląska. Stacje dializ firmy Nefrolux znajdują się aktualnie w Rudzie Śląskiej, Raciborzu i Jaworznie. Stacja dializ w Mysłowicach jest czwartą placówką prowadzoną poprzez spółkę. Kontrakt firmy z Narodowym Funduszem Zdrowia na rok 2010 wynosił 16,46 mln zł, w tym 13,8 mln zł na dializę i hemodializę. >firma w 2009 roku miała 6,5 mln zł zysku do 11,7 mln zł przychodów. Zatrudniała 10 osób. Udziały w firmie po połowie posiadają Lucjan Rafał Sobieraj i Wojciech Kamiński.


Czym jest Nefrolux: czwarta stacja znaczenie w Leczenie N .