nowa oddziały szpitalne co to znaczy

Co to jest Nowa Sól: 550 tys. zł na oddziały szpitalne. Co znaczy: zł na oddziały szpitalne Szpital.

Czy przydatne?

Nowa Sól: 550 tys. zł na oddziały szpitalne definicja

Co znaczy:

Placówka poprawia warunki funkcjonowaniaNowa Sól: 550 tys. zł na oddziały szpitalne

Szpital wielospecjalistyczny w Nowej Soli przystosowuje pomieszczenia na potrzeby oddziału intensywnej opieki medycznej za 289 tys. zł i modernizuje oddział urazowo-ortopedyczny za 263 tys. zł. Pierwsza inwestycja ma zakończyć się do kwietnia, a druga – do stycznia 2011 roku.
Pierwsza inwestycja będzie polegała na adaptacji budyniu po aptece szpitalnej na potrzeby oddziału, który docelowo ma składać się z części zabiegowej i administracyjnej. Zaplanowano trzy sale mieszczące łącznie 10 łóżek, w tym dwa dziecięce. Planowana jest również klimatyzacja. Druga inwestycja obejmuje między innymi malowanie, kładzenie nowych tynków, instalację armatury sanitarnej.

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Szpital w Nowej Soli świadczy specjalistyczne usługi zdrowotne w dziedzinie: chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, neurochirurgii, chirurgii plastycznej i oparzeń, chirurgii urazowo - ortopedycznej, urologii, ginekologii i położnictwa, rehabilitacji: pourazowej, neurologicznej, wczesnej rehabilitacji kardiologicznej, reumatologii, kardiologii, nefrologii, neonatologii, radiologii, tomografii komputerowej. Jako jedyna jednostka w ochronie zdrowia SPZOZ w Nowej Soli został laureatem konkursu Przedsiębiorstwo Fair Play. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli funkcjonuje jako zakład oferujący szeroki zakres specjalistycznych świadczeń zdrowotnych ambulatoryjnych, stacjonarnych. Świadczenia medyczne udzielane są na podstawie podpisanych umów z: Narodowym Funduszem Zdrowia i Ministerstwem Zdrowia. Kontrakt placówki z NFZ na 2010 rok wynosi 92 mln zł.


Czym jest Nowa Sól: 550 tys. zł na znaczenie w Leczenie N .