medmarketu uczestnicy nowi co to znaczy

Co to jest Nowi uczestnicy MedMarketu. Co znaczy: Maryla Gałczyńska, prezes zarządu Centrum.

Czy przydatne?

Nowi uczestnicy MedMarketu definicja

Co znaczy:

VII Forum Rynku MedycznegoNowi uczestnicy MedMarketu

Maryla Gałczyńska, prezes zarządu Centrum Medycyny Sportowej z Warszawy i Mariusz Paszko, prezes zarządu Zamojskiego Szpitala Niepublicznego będą uczestnikami tegorocznego Forum Rynku Medycznego MedMarket.


- Spośród tematyki, która będzie prezentowana w trakcie Forum MedMarket w najwyższym stopniu interesujące dla nas są zagadnienia powiązane ze wspólpracą placówek publicznych i niepublicznych - mówi Mariusz Paszko. - Jesteśmy specyficzną placówką, gdyż działamy jako podmiot niepubliczny, prowadzony poprzez spółkę prawa handlowego z udziałem samorządu miejskiego, natomiasta zadania, które wykonujemy, to zadania placówki publicznej. Współpracujemy w szerokim zakresie z placówkami niepublicznymi, dlatego szczególnie interesuje mnie, jakie doświadczenia pod tym względem mają dyrektorzy innych szpitali. Interesujacy jest także dla mnie temat partnerstwa publiczno-prywatnego, gdyż uważam, iż to jest narządzie, które mogłoby zrobić sporo dobrego w naszej branży, a nie jest w wystarczającym stopniu wykorzystane. Następny temat to inwestycje szpitalne. Myślę, iż dobrze byloby tutaj pokazać nie tylko placówki budowane od podstaw, kiedy od razu są one dostosowane do obowiązujących wymagań, lecz takie jak nasza, które muszą inwestować w modernizację posiadanych obiektów.

Zamojski Szpital Niepubliczny działa w formie firmy od stycznia 2005, kiedy to przejął działalność likwidowanego SP ZOZ-u. Do marca 2011 roku prezesem firmy prowadzącej placówkę był Krzysztof Tuczapski, który aktualnie pełni funkcję dyrektora lubelskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Mariusz Paszko, aktualny prezes, związany jest z placówką od 20-tu lat. Przedtem pełnił funkcję dyrektora do spraw ekonomiczno-administracyjnych.

Centrum Medycyny Sportowej jest ośrodkiem leczniczo-rehabilitacyjnym specjalizującym się w terapii urazów ortopedycznych. W placówce działają: klinika ortopedii, centrum rehabilitacji, centrum diagnostyki i poradnie specjalistyczne z różnych dziedzin medycyny. CMS posiada również własny blok operacyjny i oddział szpitalny, gdzie przeprowadzane są operacje i zabiegi ortopedyczne. Placówkę prowadzi firma z ograniczoną odpowiedzialnością

Uczestnikami Forum Rynku Medycznego MedMarket będą przedstawiciele prywatnych centrów medycznych i dyrektorzy szpitali publicznych, również przekształconych w firmy. Autorami prelekcji będą pomiędzy innymi: Adam Rozwadowski, prezes Centrum Medycznego Enel-Med, Anna Rulkiewicz, prezes Ekipy Luxmed, Lucyna Drążek, dyrektor Mazowieckiego Szpitala Onkologicznego w Wieliszewie, Robert Makówka, prezes Szpitala Chirurgicum z Płocka, Dorota Karczewska, członek Zarządu firmy CRH Żagiel-Med. Pośród uczestników paneli dyskusyjnych będą również pomiędzy innymi: Alicja Brzozowska, Dyrektor do spraw Planowania i Rozwoju Szpitala Medicover, Grzegorz Michalak, zastępca dyrektora do spraw lecznictwa Szpitala Bielańskiego w Warszawie, Romuald Ściborski, prezes zarządu Polskiego Centrum Zdrowia, Roman Walasiński, prezes zarządu Swissmed Centrum Zdrowia, Dariusz Kostrzewa, dyrektor Powiatowego Centrum Zdrowia sp. o. o. w Malborku czy Krzysztof Motyl, dyrektor medyczny Szpital a Miejskiego w Bydgoszczy. Przewodnim tematem konferencji będą strategiczne kierunki rozwoju rynku medycznego. Organizatorem przedsięwzięcia jest BROG Media Biznesu, wydawca portalu Medicalnet i miesięcznika Med-info. Forum odbędzie się 15 czerwca 2011 w warszawskim hotelu Hilton (www.forummedmarket.pl).

Czym jest Nowi uczestnicy MedMarketu znaczenie w Leczenie N .