nzoz dolormed sprzedaż co to znaczy

Co to jest NZOZ Dolormed na sprzedaż. Co znaczy: sprzedaż Właściciele NZOZ-u Dolormed działającego.

Czy przydatne?

NZOZ Dolormed na sprzedaż definicja

Co znaczy:

Placówka w Chorzowie czeka na ofertyNZOZ Dolormed na sprzedaż

Właściciele NZOZ-u Dolormed działającego w Chorzowie przy ulicy Dąbrowskiego zdecydowali się na sprzedaż placówki. Cena wywoławcza wynosi 1,5 mln zł. Do sprzedania jest siedziba i wyposażenie placówki.
NZOZ Dolormed oferuje usługi w dziedzinie podstawowej opieki zdrowotnej, posiada ok. 2 tysiące zarejestrowanych pacjentów POZ. Oprócz tego działają tutaj poradnie specjalistyczne, oferujące usługi komercyjne. To są poradnie: psychologiczna, leczenia bólu, sportowo-lekarska, rehabilitacji i fizjoterapii, ortopedyczna. W planach było również otwarcie poradni medycyny pracy, lecz nie zostało to zrealizowane z uwagi na brak ekspertów. Placówka za pośrednictwem swojej strony internetowej oferuje również rady lekarskie on-line.

- Zdecydowaliśmy się na sprzedaż placówki dlatego iż panuje tutaj spora konkurencja - mówi Grzegorz Bujok, współwłaściciel Dolormedu.

W Chorzowie działa ok. 40 placówek oferujących usługi w dziedzinie podstawowej opieki zdrowotnej. Na rynku tym panuje spora konkurencja, w czasie gdy Chorzów jest miastem, zamieszkałym w większości poprzez osoby starsze.

Placówka zajmuje piętrowy budynek z 1906 roku. Obejmuje 9 gabinetów lekarskich i pomieszczenia biurowe. Właściciele oferują do sprzedania zarówno siedzibę, jak i wyposażenie budynku i bazę pacjentów i lekarzy. NZOZ Dolormed działa od 2001 roku. Od początku działalności był zorientowany na fundamentalną opiekę medyczną i leczenie bólu. Placówkę prowadzi firma cywilna (www.dolormed.net).


Czym jest NZOZ Dolormed na sprzedaż znaczenie w Leczenie N .