ocena ustawy działalności co to znaczy

Co to jest Ocena ustawy o działalności leczniczej. Co znaczy: leczniczej Rozwiązania zawarte w.

Czy przydatne?

Ocena ustawy o działalności leczniczej definicja

Co znaczy:

Debata Pracodawców RP



Ocena ustawy o działalności leczniczej





Rozwiązania zawarte w pakiecie ustaw zdrowotnych przedstawionych poprzez rząd to nie rewolucja, a tylko porządkowanie pewnych spraw - uważają Pracodawcy RP. Debatę dotyczącą oceny tych rozwiązań pt. "Pakiet ustaw zdrowotnych- czy to rzeczywiście rewolucja" organizują Pracodawcy RP.








Spotkanie rozpocznie się od wystąpienia Andrzeja Madrali, Wiceprezydenta Pracodawców RP, który dokona podsumowania i wstępnej oceny pakietu zdrowotnego przedstawionego poprzez Ministerstwo Zdrowia. Wiceminister Zdrowia Jakub Szulc przedstawi temat „Pakiet ustaw zdrowotnych i co po pakiecie ? Czy pakiet będzie stymulował postęp niepublicznej ochrony zdrowia ?”, z kolei Jarosła Pinkas, Dyrektor Centrum Kardiologii Józefów, Wiceminister Zdrowia w rządzie PiS zatytułował własne wystąpienie „Czy pakiet zdrowotny spełnia oczekiwania ? Czego w nim brakuje, największe kontrowersje”. W sesji programowej wystąpi również Andrzej Mądrala, który będzie mówił na temat wpływ pakietu zdrowotnego na postęp niepublicznego sektora medycznego i pojawiających się z tego tytułu zagrożeń. O wpływie pakietu zdrowotnego na publiczny obszar ochrony zdrowia i samorząd terytorialny powie z kolei Marek Wójcik – ekspert do spraw zdrowia Związku Powiatów Polskich.

W debacie panelistów na temat „Ustawa o działalności leczniczej – pierwsze oceny. Zagrożenia?" udział wezmą: Jakub Szulc – Wiceminister Zdrowia, Jacek Paszkiewicz – Prezes Narodowego Funduszu Zdrowia, dr. Maciej Hamankiewicz – Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej, Beata Libera Małecka – Zastępca Przewodniczącego Sejmowej Komisji Zdrowia, Bolesław Piecha – Przewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia i Andrzej Sośnierz – Poseł na Sejm RP, były Prezes NFF. Moderatorem dyskusji będzie Robert Mołdach, Ekspert do spraw zdrowia Pracodawców RP

Debata odbędzie się 21 października o godzinie 11.00 w ramach "Czwartków na Brulselskiej" organizowanych poprzez Pracodawców RP, w siedzibie Pracodawców RP, przy ul. Brukselskiej 7 w Warszawie. Udział w debacie jest bezpłatny.

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej (przedtem Konfederacja Pracodawców Polskich) jest największą i najstarszą organizacją pracodawców w Polsce. Powstała w listopadzie 1989 roku. Reprezentuje powyżej 7 000 spółek, zatrudniających przeszło 3 000 000 pracowników. 85 procent z nich to spółki prywatne, 15 procent należy do Skarbu Państwa. Organizacja jest uznanym partnerem społecznym w Polsce i w Europie, reprezentuje stronę pracodawców w Trójstronnej Komisji ds. Społeczno – Gospodarczych. Prezydentem Pracodawców RP jest Andrzej Malinowski. Z inicjatywy organizacji powstało między innymi Centrum Monitoringu Legislacji – pierwsze w Polsce forum, pozwalające śledzić mechanizm legislacyjny i umożliwiające przedsiębiorcom wpływ na kształt i jakość stanowionego prawa (www.cml.kpp.org.pl). Pracodawcy RP powołali także Obserwatorium Regionalnych Rynków Pracy, w ramach którego prowadzony jest wielowymiarowy, rzetelny i systematyczny monitoring regionalnych rynków pracy w Polsce, z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań pracodawców (www.obserwatorium.kpp.org.pl).




Wiadomość o debacie





Czym jest Ocena ustawy o działalności znaczenie w Leczenie O .