medical wałczu co to znaczy

Co to jest OK Medical: TK w Wałczu za 2,5 mln zł. Co znaczy: Wałczu za 2,5 mln zł OK Medical.

Czy przydatne?

OK Medical: TK w Wałczu za 2,5 mln zł definicja

Co znaczy:

Doposażenie placówki ze wsparciem unijnymOK Medical: TK w Wałczu za 2,5 mln zł

OK Medical dostarczyła 40-warstwowy tomograf komputerowy szpitalowi wojskowemu w Wałczu za 2,49 mln zł. Zakup był współfinansowany ze środków unijnych w ramach projektu poprawy dostępności badań diagnostycznych.
Projekt obejmuje również zakup aparatury RTG i USG. Jego całkowita wartość to powyżej 5 mln zł. Placówka prowadzi jedenaście oddziałów, w tym między innymi wewnętrzny, zakaźny, neurologii, laryngologii, chirurgii ogólnej, chirurgii urazowo-ortopedycznej, okulistyki, anestezjologii i intensywnej terapii. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2010 rok wynosi 35,65 mln zł, w tym na leczenie szpitalne – około29 mln zł. Największe umowy obejmują świadczenia z zakresu chorób wewnętrznych – powyżej 5 mln zł, chirurgii ogólnej – 3,6 mln zł, ortopedii i traumatologii narządu ruchu – 3,2 mln zł, anestezjologii i intensywnej terapii – 2,5 mln zł, neurologii – 2 mln zł.

OK Medical Systems dostarcza aparaturę medyczną począwszy od USG, EKG i kardiomonitorów, przez aparaturę do diagnostyki obrazowej kończąc na systemach sieciowych IT PACS-ach i RISach. Wyposaża oddziały intensywnej opieki medycznej i specjalistyczne oddziały ratunkowe.

Spółka specjalizuje się w kompleksowych dostawach dla przychodni i szpitali.
Spółka posiada 20-letnie doświadczenie w branży medycznej, współpracuje z różnymi autorytetami naukowymi. W swojej ofercie
spółka reprezentuje znanych producentów aparatury medycznej takich jak: Hitachi, Konica Minolta, DMS, Technix., Fukuda.


Czym jest OK Medical: TK w Wałczu za 2 znaczenie w Leczenie O .