debiut 2012 roku co to znaczy

Co to jest PCZ S.A: debiut na GPW w 2012 roku. Co znaczy: GPW w 2012 roku przez wzgląd na.

Czy przydatne?

PCZ S.A: debiut na GPW w 2012 roku definicja

Co znaczy:

Rozbudowa struktury Ekipy KapitałowejPCZ S.A: debiut na GPW w 2012 roku

przez wzgląd na planowanym na pierwszą połowę 2012 roku debiutem giełdowym, PCZ Spółka akcyjna tworzy konsekwentnie schemat docelowy zarówno w dziedzinie rozbudowy struktur Ekipy Kapitałowej jak i reorganizacji wewnętrznej.
PCZ świadczy usługi medyczne w pięciu NZOZ-achAutor: PCZPCZ Spółka akcyjna to zintegrowane pionowo przedsiębiorstwo medyczne działające na rynku zdrowia ludzkiego, zajmujące się świadczeniem wszelkich usług medycznych i wytwarzaniem albo dystrybucją wszystkich produktów związanych z procesem świadczenia usług medycznych.

Integracja pionowa znaczy, iż Ekipa Kapitałowa PCZ we własnym zakresie obsługuje pełen cykl medyczny, od powstania bazy lokalowej i sprzętowej, zbudowania rynku usług, pozyskiwania towarów zewnętrznych, do dostarczenia produktu jest to świadczenia medycznego do końcowego odbiorcy, a więc pacjenta w pełnym zakresie występującym na rynku. Generalnie przedsiębiorstwa dążą do tego typu integracji aby uniezależnić się od zmian sytuacji rynkowej, zwanej otoczeniem makroekonomicznym i wyeliminować ryzyko z tym powiązane.

Ekipa Kapitałowa PCZ złożona jest z 11 podmiotów. Posiada w sektorze usług medycznych 5 NZOZ-ów, w tym 4 szpitale, 6 przychodni, pogotowie ratunkowe i laboratorium analityczne i świadczy usługi dla 300 000 pacjentów rocznie. Funkcję zarządczą i właścicielską pełni PCZ Spółka akcyjna , która promuje kilka marek handlowych: PCZ Polski Instytut Medyczny świadcząca usługi medyczne zwłaszcza w dziedzinie badań klinicznych i naukowych i diagnostyki laboratoryjnej, PCZ Polska Apteka prowadząca działalność w dziedzinie obrotu lekami, materiałami medycznymi i środkami pochodnymi, PCZ Polski Deweloper prowadząca działalność w dziedzinie tworzenia nowoczesnych rozwiązań urbanistycznych i deweloperskich, PCZ Polish Business Club prowadząca działalność w dziedzinie promocji zdrowia i sportu i wydawniczą i klubową, PCZ Polish General Constructor oferująca kompleksową realizację projektów w dziedzinie budownictwa ogólnego i medycznego, PCZ Medical Solutions świadcząca usługi outsourcingowe o charakterze paramedycznym a również dystrybuująca dermokosmetyki dla chorych na cukrzycę, tekstylia specjalistyczne, środki pomocnicze i spożywcze dla diabetyków i meble do placówek medycznych i aptek.

Ekipa Kapitałowa PCZ, jako jedyna w Polsce w branży niefinansowej, posiada efektywnie wdrożony Zintegrowany Mechanizm Kierowania oparty na pięciu systemach kierowania (ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, OHSAS 18001 i BS 25999).


Czym jest PCZ S.A: debiut na GPW w 2012 znaczenie w Leczenie P .