philips rezonans co to znaczy

Co to jest Philips: rezonans za 5 mln zł. Co znaczy: dostarczy rezonans magnetyczny do Centrum.

Czy przydatne?

Philips: rezonans za 5 mln zł definicja

Co znaczy:

Szpital kupuje sprzętPhilips: rezonans za 5 mln zł

Philips dostarczy rezonans magnetyczny do Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im św. Jana Dukli w Lublinie. Aparatura będzie kosztowała szpital 5 mln zł i zostanie dostarczona do 10 grudnia 2012 roku. Była to jedyna zgłoszona oferta.

Philips dostarczył także szpitalowi dwumonitorową stację lekarską i dwugłowicowy wstrzykiwacz automatyczny, potrzebne także do utworzenia pracowni rezonansu. Prace adaptacyjne w pracowni, niezbbędne do instalacji nowego sprzętu powinny się zakończyć do 22 grudnia 2010. Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej prowadzi sześć oddziałów szpitalnych: oddział chemioterapii z pododdziałem radioterapii, oddział radioterapii z pododziałem chemioterapii na 42 łóżka, oddział onkologii ginekologicznej, radioterapii i chemioterapii, oddział radioterapii z pododdziałem chemioterapii, oddział chirurgii onkologicznej z pododdziałem chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, oddział anestezjologii i intensywnej terapii z blokiem operacyjnym. Przy placówce funkcjonują 4 ośrodki: profilaktyki nowotworów i promocji zdrowia, rehabilitacji z poradnią, wczesnego wykrywania raka piersi, rejestr noworodków. Działają również 4 zakłady i laboratorium.

Przychodów spółki Phlips ze sprzedaży w sektorze healthcare wyniosła w trzecim kwartale 2010 roku 2 mld euro, a dochód z działalności operacyjnej – 212 mln euro. Po 9 miesiącach 2010 roku sprzedaż sektora healthcare Philipsa osiągnęła blisko 6 mld euro, a dochód z działalności operacyjnej wyniósł 463 mln euro.Czym jest Philips: rezonans za 5 mln zł znaczenie w Leczenie P .