philips sprzedaż imed24 co to znaczy

Co to jest Philips: sprzedaż CT, MRI i RTG dla iMed24. Co znaczy: MRI i RTG dla iMed24 Philips.

Czy przydatne?

Philips: sprzedaż CT, MRI i RTG dla iMed24 definicja

Co znaczy:

Wyposażenie nowej placówki medycznejPhilips: sprzedaż CT, MRI i RTG dla iMed24

Philips sprzedał tomograf komputerowy i rezonans magnetyczny 3T i kostno-płucny aparat RTG nowo powstającej placówce medycznej iMed24 w Krakowie. Otwarcie centrum medycznego jest planowane na przełomie września i października 2011 roku.
Placówka iMed24 będzie oferowała także diagnostykę obrazowąAutor: PhilipsCentrum będzie mieścić się w siedzibie firmy Comarch w strefie ekonomicznej na krakowskich Czyżynach. Zajmie powierzchnię około 2 tys. m kw. Gabinetów lekarskich nie licząc pracowni endoskopowej, sal zabiegowych i punktów pobrań ma być ok. 20.


Profil medyczny Centrum powstającego przy Al. Jana Pawła II w Krakowie będzie obejmować między innymi: wysokospecjalistyczną diagnostykę obrazową, pracownie endoskopowe, ambulatorium opieki specjalistycznej z pełnym wachlarzem usług, laboratorium genetyczne nastawione zarówno na działalność komercyjną, jak i naukową, rozwiązania z zakresu telemedycyny. Oferta Centrum Diagnostycznego iMed24 będzie skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i podmiotów zajmujących się sprzedażą ubezpieczeń i abonamentów medycznych. Placówka będzie świadczyła usługi ambulatoryjne, wykonywała badania diagnostyczne i zabiegi w dziedzinie chirurgii jednego dnia. Powstaną poradnie - dermatologiczna, ginekologiczna, kardiologiczna, laryngologiczna, neurologiczna, okulistyczna, pulmunologiczna, stomatologiczna, urologiczna.


Philips jest międzynarodowym koncernem o holenderskich korzeniach opracowującym rozwiązania technologiczne między innymi:: dla sektora ochrony zdrowia. Wartość sprzedaży spółki Philips w segmencie healthcare pośrodku 2010 roku wyniosła około 8,4 mld euro. Aparaty rezonansu magnetycznego 3 T, a więc o najwyższych parametrach technicznych umożliwiających w najwyższym stopniu precyzyjną diagnostykę firma sprzedała przedtem Instytutowi Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi i Europejskiemu Centrum Zdrowia w Otwocku.


firma akcyjna iMed24 powstała w kwietniu 2008 roku wskutek wyodrębnienia się z Comarch SA projektu poświęconego rozwiązaniom informatycznym dla medycyny. iMed24 jest dostawcą oprogramowania i usług związanych z informatyką dla służby zdrowia. > firma tworzy i rozwija mechanizmy EHR wykorzystywane do przetwarzania dokumentacji medycznej pacjentów w formie elektronicznej. > firma iMed24 SA ma siedzibę kluczową w Krakowie i oddział w Katowicach. iMed24 SA obsługuje swoich klientów dzięki sieci partnerskich spółek serwisowych o zasięgu ogólnopolskim.Czym jest Philips: sprzedaż CT, MRI i znaczenie w Leczenie P .