piekary śląskie modernizację co to znaczy

Co to jest Piekary Śląskie: 7,9 mln zł na modernizację. Co znaczy: modernizację Szpital Chirurgii.

Czy przydatne?

Piekary Śląskie: 7,9 mln zł na modernizację definicja

Co znaczy:

Dotacje unijne dla szpitalaPiekary Śląskie: 7,9 mln zł na modernizację

Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskich planuje modernizację i rozbudowę pawilonu diagnostyczno-zabiegowego w dziedzinie bloku operacyjnego i centralnej sterylizatornii. Na ten cel w ramach RPO szpital dostał 7,9 mln zł.

Modernizacja szpitala obejmie roboty budowlane obejmujące branżę budowlaną, wentylację i klimatyzację, instalację co, instalację ct., instalacje kanalizacji sanitarnej, instalacje wodno-kanalizacyjną, instalacje przeciw-pożarowe, instalacje wody zimnej i ciepłej wody i cyrkulacji, instalacje wody zdemineralizowanej, instalacje elektryczne, gazy medyczne, instalacje okablowania strukturalnego, instalacje urządzeń sanitarnych instalacje mechanizmu komunikacji multimedialnej, instalacje stropu laminarnego i mostów medycznych. Modernizacja jest współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskich jest placówką o charakterze monoprofilowym. W obrębie szpitala działają następujące oddziały: trzy oddziały urazowo ortopedyczne, oddział rehabilitacyjny, chirurgii rekonstrukcyjnej, septyczny, leczenia nowotworów kostnych i patologii, rehabilitacji balneologii i medycyny. Szpital dysponuje 239 łóżkami na ośmiu oddziałach urazowo-ortopedycznych, 7 łóżkami na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii i 138 łóżkami na trzech oddziałach rehabilitacyjnych.


Czym jest Piekary Śląskie: 7,9 mln zł znaczenie w Leczenie P .