podkarpacki umowy spółkami co to znaczy

Co to jest Podkarpacki NFZ: umowy ze spółkami prywatnymi. Co znaczy: NFZ: umowy ze spółkami.

Czy przydatne?

Podkarpacki NFZ: umowy ze spółkami prywatnymi definicja

Co znaczy:

Finansowanie świadczeń ratownictwa medycznegoPodkarpacki NFZ: umowy ze spółkami prywatnymi

Podkarpacki Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia podpisał umowy na świadczenie usług ratownictwa medycznego od 1 lipca 2011 roku do 31 grudnia 2015 roku z Falck Medycyna-Olsztyn,

i Centrum Ratownictwa Medycznego z Jarosławia.
Falck Medycyna będzie świadczyć usługi na terenie powiatu przeworskiego, Centrum Ratownictwa Medycznego – na terenie powiatu jarosławskiego. Wartość finansowania Centrum Ratownictwa Medycznego została przyznana na poziomie 2,5 mln zł do końca 2011 roku, wartość finansowania Falck Medycyna z Olsztyna blisko 1,64 mln zł.


Świadczeniodawcom, których oferty zostały odrzucone, a więc SP ZOZ w Przeworsku
i Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu przysługuje odwołanie do prezesa NFZ. Jednak szpital w Przeworsku przedstawił inne niż oczekiwane poprzez NFZ wiadomości w ofercie.


Notowana na giełdzie w Kopenhadze firma Falck działa w Polsce od 1993 roku. Prowadzi ok. 200 placówek własnych i współpracujących. Koncentruje się na ratownictwie medycznym, lecz również na badaniach z zakresu medycyny pracy, profilaktycznej opiece medycznej, lekarskich wizytach domowych, domowej opiece pielęgniarskiej, poradach lekarzy ekspertów. Kontrakty z NFZ Falck Medycyna na ratownictwo medyczne w regionie Mazowsza wynoszą 6,57 mln zł, Wielkopolski – 5,6 mln zł, Warmii i Mazur – 10,5 mln zł.


firma Centrum Ratownictwa Medycznego zarejestrowana w Jarosławiu powstała w październiku 2006 roku należy do Jerzego Tarkowskiego i Rafała Tarkowskiego. Obaj posiadają po 175 udziałów o wartości łącznej 175 tys zł. > firma świadczy usługi transportu sanitarnego dla szpitali w Żurawicy, Przemyśla i Jarosławia. Spółka jest właścicielem 12 karetek do ratownictwa. > firma obsługuje między innymi szpital w Lubaczowie w dziedzinie ratownictwa medycznego (od 7 lat)
i Podkarpackie Centrum Sercowo-Naczyniowe w Sanoku. Karetki Centrum Ratownictwa Medycznego mają zainstalowany mechanizm łączności z pracownią hemodynamiki ZOLL, który umożliwia przesył danych z karetki dzięki telefonu komórkowego na skrzynkę emailową lekarza dyżurnego.


Czym jest Podkarpacki NFZ: umowy ze znaczenie w Leczenie P .