pytania anpexim schiller co to znaczy

Co to jest Pytania od Anpexim, Schiller, Gemed i Cezal Lublin. Co znaczy: Gemed i Cezal Lublin.

Czy przydatne?

Pytania od Anpexim, Schiller, Gemed i Cezal Lublin definicja

Co znaczy:

Zakupy sprzętowe dla szpitalaPytania od Anpexim, Schiller, Gemed i Cezal Lublin

Cezal Lublin, Anpexim, Schiller i Gemed zadawały pytania w postępowaniu na zakup sprzętu medycznego i ucyfrowienia aparatów USG i elektrokardiografu szpitala powiatowego w Tomaszowie Lubleskim. Przedtem placówka zapowiadała inwestycje sprzętowe za kilka milionow złotych.
Szpital kupuje 17 rodzajów aparatury medycznej, w tym między innymi pulsoksymetry, respiratory, zestawy laparoskopowe, aparaty USG. Całość projektu jest współfinansowana ze środków unijnych.

Przedtem placówka planowała zakupy sprzętowe za około 6 mln zł, lecz łącznie z doposażeniem bloku operacyjnego.

Szpital w Tomaszowie Lubelskim prowadzi 13 oddziałów, w tym neurologii i leczenia padaczek, obserwacyjno-zakaźny dla dzieci i dorosłych, laryngologiczny. Przy szpitalu działają również poradnie specjalistyczne takie jak na przykład kardiologiczna dla dzieci, czy skórno-wenerologiczna i gabinet podstawowej opieki zdrowotnej. Placówka dysponuje 440 łóżkami.

Spółka Anpexim ze Skierniewic jest przedstawicielem w Polsce takich marek jak między innymi Merivaara, Midmark, Allen. Zajmuje się wyposażaniem jednostek służby zdrowia począwszy od gabinetów zabiegowych, oddziałów szpitalnych i prywatnych klinik, a kończąc na blokach operacyjnych i oddziałach specjalistycznych.

Cezal Lublin funkcjonuje od 1953 roku. Ofertuje między innymi sprzęt chirurgiczny, materiały protetyczne, płyny infuzyjne, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt i materiały do pracowni radiologicznej. Schiller Polska oferuje między innymi kardiomonitory, sprzęt do spirometrii własnej marki i aparaturę diagnostyczną spółki CNSystems. Gemed jest dystrybutorem sprzętu GE Healthcare. Posiada w ofercie aparaty USG, echokardiografy, sprzęt ogólnodiagnostyczny.


Czym jest Pytania od Anpexim, Schiller znaczenie w Leczenie P .