racibórz euro rehabilitacją co to znaczy

Co to jest Racibórz: Euro-Med z rehabilitacją od 2011 roku. Co znaczy: rehabilitacją od 2011 roku.

Czy przydatne?

Racibórz: Euro-Med z rehabilitacją od 2011 roku definicja

Co znaczy:

następna placówka firmy medycznejRacibórz: Euro-Med z rehabilitacją od 2011 roku

firma Euro-Med z Tych wynajmie na 10 lat powierzchnię 480 m. kw. w szpitalu rejonowym w Raciborzu na prowadzenie usług rehabilitacyjnych. Czynsz za metr kwadratowy wynosi 30 zł netto. Była to jedyna oferta, jaką dostała placówka. Usługi mają być świadczone od 2011 roku.
W Raciborzu >firma będzie świadczyć usługi z zakresu rehabilitacji ogólnoustrojowej, kardiologicznej i rady lekarskie. Świadczenia od 2011 roku będą zakontraktowane w Narodowym Funduszu Zdrowia. Do czynszu doliczone zostaną koszty za dostarczone media: wodę, energie elektryczną i centralne ogrzewanie. Umowa ze firmą już została podpisana. Euro-Med świadczy usługi z zakresu rehabilitacji ogólnoustrojowej, słuchu i mowy, kardiologicznej, rehabilitacji wzroku, fizjoterapii domowej i ambulatoryjnej. Oferuje również usługi z zakresu medycyny sportowej. W Tychach prowadzi cztery poradnie: rehabilitacyjna, neurologiczną, logopedyczną, reumatologiczną. Usługi firmy obejmują również zaopatrzenie ortopedyczne. Swoje placówki ma w województwach śląskim, mazowieckim, świętokrzyskim, małopolskim i wielkopolskim. W z tego zakresu >firma posiada w Małopolskiem, to jest pięć sklepów zaopatrzenia ortopedyczne prowadzonych m.in w Brzeszczach, Miechowie, Proszowicach. W Świętokrzyskiem sklep zaopatrzenia ortopedycznego działa w Kielcach i fizjoterapia domowa, również w Kielcach. W Śląskiem fizjoterapia domowa i ambulatoryjna działają w Tychach i fizjoterapia domowa w Sosnowcu. W Wielkopolskiem fizjoterapia domowa funkcjonuje w Poznaniu. W Mazowieckiem fizjoterapia domowa i zaopatrzenie ortopedyczne jest oferowane w Warszawie.

Kontrakt NZOZ-u w Tychach z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2010 rok wynosi mln złotych, w tym 941 tys. zł jest na rehabilitację leczniczą, 58 tys. zł na ambulatoryjną opiekę specjalistyczną. Wartość umów na fizjoterapie domową to 743 tys. zł. >firma Euro-Med w Tychach została wpisana do KRS w grudniu 2005 roku. Jej prezesem jest Marek Robert Grodzki.


Czym jest Racibórz: Euro-Med z znaczenie w Leczenie R .