radiologica kontrakt co to znaczy

Co to jest Radiologica: kontrakt z NFZ na 713 tys. zł. Co znaczy: kontrakt z NFZ na 713 tys. zł.

Czy przydatne?

Radiologica: kontrakt z NFZ na 713 tys. zł definicja

Co znaczy:

Usługi badania rezonansem magnetycznymRadiologica: kontrakt z NFZ na 713 tys. zł

NZOZ Radiologica z Rzeszowa dostał kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na prowadzenie badań rezonansu magnetycznego w 2011 roku o wartości 713 tys. zł. Początkowa wartość zamówienia była oszacowana na 2,59 mln zł. Wpłynęło 5 ofert.
Pracownia znajduje się na terenie szpitala MSWiA w Rzeszowie. Radiologica Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością to założona w 1998 roku spółka zajmująca się działalnością medyczną i specjalizująca się w diagnostyce obrazowej z zakresu rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Radiologica Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością wykonuje świadczenia zdrowotne w ramach Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Radiologica, kierując pracownie diagnostyczne w Choroszczy, w Warszawie i w Żyrardowie. Ośrodkiem współpracującym jest placówka w szpitalu MSWiA w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej.

NZOZ prowadzi również świadczenia z zakresu rehabilitacji, ortopedii i neurochirurgii. Pieniądze wniesiony do firmy Radiologica sp. z ograniczoną odpowiedzialnością wynosi 50 tys. zł. Firma w połowie należy do Andrzeja Pytlewskiego, w połowie do Jarosława Ryterskiego. Obaj udziałowcy w 2009 roku utworzyli również spółkę Radiologica PET w Rzeszowie.

Pod koniec 2010 roku Radiologica otworzyła Centrum Diagnostyki i Leczenia Radiologica na warszawskiej dzielnicy Wola przy ulicy Fort Wola 22. Pracownia zaopatrzona została w wysokopolowy mechanizm MR Essenza spółki Siemens o polu magnetycznym 1,5 Tesli. Aparat zaopatrzony w pełen pakiet oprogramowania diagnostycznego pozwala na wykonywanie wszystkich rodzajów badań sposobem rezonansu magnetycznego. W pracowni tomografii komputerowej pracuje spiralny 16-rzędowy tomograf komputerowy Emotion spółki Siemens.


Czym jest Radiologica: kontrakt z NFZ znaczenie w Leczenie R .