radiometer nowy marker co to znaczy

Co to jest Radiometer: nowy marker w analizatorze AQT90 Flex. Co znaczy: marker w analizatorze.

Czy przydatne?

Radiometer: nowy marker w analizatorze AQT90 Flex definicja

Co znaczy:

Rozszerzenie możliwości diagnostycznychRadiometer: nowy marker w analizatorze AQT90 Flex

Radiometer dodał marker kardiologiczny TnT do modelu analizatora parametrów krytycznych AQT90 Flex. Nowy marker umożliwia lekarzom skuteczniejsze działania na oddziałach ratunkowych i przyczynia się do pomniejszenia wydatków.
Wyniki na analizatorze oferowanym poprzez Radiometer są dostępne po 12 minutach. Nie ma potrzeby przeprowadzenia badania w laboratorium. Marker umożliwia rozpoznanie jednego ze schorzeń kardiologicznych. Równocześnie zsynchronizowanie analizatora z systemem Roche Elecsys 2010 pozwala na uzyskanie rezultatów zbliżonych do tych uzyskiwanych w laboratorium.

Duński Radiometer jest częścią zarejestrowanej w stanach zjednoczonych ameryki korporacji Danaher zatrudniającej 50 tys. osób na całym świecie. Jednym z segmentów jej działalności jest obszar medyczny, na który złożona jest wyposażenie stomatologiczne, sprzęt do diagnostyki w przypadkach krytycznych i nowe technologie. Radiometer w Danii zatrudnia tys. pracowników. Firma zarządza 15 firmami, które sprzedają jej produkty na całym świecie. Jest obecna w Polsce. Firma szacuje, iż rocznie na polskim rynku sprzedawanych jest ok 400 sztuk analizatorów parametrów krytycznych. Produkty Radiomater znajdują wykorzystanie w laboratoriach szpitalnych, oddziałach intensywnej terapii, blokach operacyjnych, szpitalnych oddziałach ratunkowych. Zakłady produkcyjne Radiometer są zlokalizowane w Europie i Ameryce Północnej.

Prócz firmy Radiometer segment medyczny Danaher oferuje rozwiązania takich marek jak AB Sciex, Gendex, KaVo, Ormco, Invetech


Czym jest Radiometer: nowy marker w znaczenie w Leczenie R .