radomsko przetargi sprzęt co to znaczy

Co to jest Radomsko: Przetargi na sprzęt rozstrzygnięte. Co znaczy: sprzęt rozstrzygnięte Oddziały.

Czy przydatne?

Radomsko: Przetargi na sprzęt rozstrzygnięte definicja

Co znaczy:

Doposażenie oddziałów szpitalnychRadomsko: Przetargi na sprzęt rozstrzygnięte

Oddziały anestezjologii i intensywnej terapii i obserwacyjno-zakaźny szpitala powiatowego Radomsku otrzymają dodatkowe wyposażenie. Rozstrzygnięto już przetargi na sprzęt medyczny i wyposażenie niemedyczne.
Oddział anestezjologii wzbogaci się o laryngoskopy, pompy infuzyjne, cieplarkę laboratoryjną i specjalistyczne kleszczyki Magilla. Na zakup tego sprzętu zamierzano przeznaczyć 45 tys. złotych, jednak po trzykrotnym ogłoszeniu przetargu najtańsza oferta nadal opiewała na 57 tys. Zarząd szpitala podjął jednak decyzję, iż to są narzędzia konieczne, więc nie można już dłużej zwlekać z zakupem i zdecydowano się na zakup aparatury. Sprzęt trafi na oddział pośrodku 45 dni.


natomiast przetarg na doposażenie oddziału obserwacyjno-zakaźny zostanie doposażony w talerze, sztućce, pojemniki i środki czystości, szafki szatniowe i ławeczki do poczekalni. Wyposażenie ma trafić na oddział pośrodku 45 dni od podpisania umowy z wykonawcami.


Szpital powiatowy w Radomsku prowadzi oddziały: ginekologiczny, wewnętrzny, chirurgiczny, pediatryczny, reumatologiczny, laryngologiczny, kardiologiczny. Szpital prowadzi również zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, zakład rehabilitacji, zakład diagnostyki laboratoryjnej, diagnostyki obrazowej, pracownię endoskopii, pracownię badań nieinwazyjnych układu krążenia, pracownię bronchofiberoskopii. przychodnię specjalistyczną. Szpital hospitalizuje około 12 tys. pacjentów rocznie.
R E K L A M A


VIII FORUM POLSKICH SZPITALI MEDMARKET 2011


24 listopada 2011, Hotel Hilton, Warszawa


W dyskusji o warunkach powodzenia procesu przekształcania SP ZOZ-ów w firmy prawa handlowego wezmą udział między innymidyrektorzy publicznych szpitali i przedstawiciele organów założycielskich


strona konferencji
program
prelegenci i paneliści
zamówienie karty wstępu

Swój udział zgłosiło już powyżej 100 osób reprezentujących segment publicznej służby zdrowia


Dla przedstawicieli dyrekcji szpitali publicznych i niepublicznych szpitali samorządowych udział w konferencji jest bezpłatny.


Zapraszamy do udziału!


Czym jest Radomsko: Przetargi na sprzęt znaczenie w Leczenie R .