radzyń podlaski bielizny co to znaczy

Co to jest Radzyń Podlaski: 168 ton bielizny do uprania. Co znaczy: bielizny do uprania Szpital.

Czy przydatne?

Radzyń Podlaski: 168 ton bielizny do uprania definicja

Co znaczy:

Usługi pralnicze dla szpitalaRadzyń Podlaski: 168 ton bielizny do uprania

Szpital powiatowy w Radzyniu Podlaskim szuka wykonawcy usług pralniczych. Umowa ma obowiązywać 24 miesiące. Do uprania będzie 7 ton bielizny miesięcznie. Oferty w przetargu można składać do 15 października 2010 roku.
Zwycięska spółka prócz prania, dezynfekcji i prasowania bielizny szpitalnej dostarczy również w sumie 890 kompletów pościeli chorego. Wykonawca ma wynajmować również pomieszczenia pralni o pow. do 30 mkw. z czynszem miesięcznym 25 złotych netto za jeden metr.

Placówka w Radzyniu Podlaskim prowadzi wraz ze szpitalnym oddziałem ratunkowych szesnaście oddziałów, w tym między innymi detoksykacji, dziecięcy, chorób wewnętrznych, neurologii, laryngologiczny, urazowo-ortopedyczny, reumatologiczny, terapii uzależnień. Przy szpitalu funkcjonuje dwadzieścia poradni specjalistycznych, w tym między innymi rehabilitacyjna, ortopedyczna, okulistyczna, neurologiczna, leczenia uzależnień, chorób płuc, preluksacyjna. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2010 rok wynosi 29,4 mln zł, w tym na leczenie szpitalne – 21,5 mln zł. Powyżej 4 mln zł wynosi umowa na świadczenia z zakresu leczenia chorób wewnętrznych, powyżej 4 mln zł na świadczenia z zakresu neurologii, powyżej 2 mln zł na świadczenia z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Placówka ma również oddzielne kontrakty na świadczenia z zakresu reumatologii o wartości 1,3 mln zł i chorób płuc – jeden mln złotych. Opieka psychiatryczna została wyceniona na blisko 3,3 mln zł.


Czym jest Radzyń Podlaski: 168 ton znaczenie w Leczenie R .