raiffeen leasing ucyfrowienie co to znaczy

Co to jest Raiffeisen Leasing: ucyfrowienie RTG za 489 tys zł. Co znaczy: ucyfrowienie RTG za 489.

Czy przydatne?

Raiffeisen Leasing: ucyfrowienie RTG za 489 tys zł definicja

Co znaczy:

Zmiana metody akwizycji obrazuRaiffeisen Leasing: ucyfrowienie RTG za 489 tys zł

Raiffeisen Leasing Polska złożył ofertę leasingu finansowego dla dostawy mechanizmu radiografii pośredniej szpitalowi powiatowemu w Lubartowie. Wartość oferty wynosi 489,45 tys zł brutto z 5-letnim okresem finansowania. Szpital ją zaakceptował.
Była to jedyna oferta, jaką dostała placówka. W zakres zamówienia wchodzi ucyfrowienie aparatu RTG, który szpital kupił 3 lata przedtem do zdjęć kostno-płucnych do firmy Medicon i elektroniczna dystrybucja obrazów. Aparat znajduje się na wyposażeniu pracowni rentgenowskiej, która obsługuje pacjentów szpitala i obszar Lubartowa. Miesięcznie wykonuje 600 klatek obrazowych.


Szpital w Lubartowie posiada w swojej strukturze dziesięć oddziałów, w tym urologiczny, chirurgii urazowo-ortopedycznej, gruźlicy i chorób płuc, neurologiczny, pediatryczny, ośrodek rehabilitacji dziennej i pracownie diagnostyczne. Przy szpitalu funkcjonuje 21 poradni specjalistycznych, w tym nefrologiczna, preluksacyjna, profilaktyki chorób piersi, diabetologiczna, neurologiczna, wad postawy. Placówka posiada certyfikat "Szpital bez bólu". Szpital prowadzi programy profilaktyki chorób krążenia, raka piersi i raka szyjki macicy. Placówka podpisała również umowę z Enel-Med. na świadczenie usług rezonansu magnetycznego. Szpital świadczy usługi w pierwszej kolejności na rzecz mieszkańców powiatu lubartowskiego, który liczy ok. 22 tysiące mieszkańców.


Raiffeisen Leasing Polska jest częścią ekipy bankowej Raiffeisen Bank International AG (RBI), oferująca usługi bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej w Austrii i w Europie Środkowo -Wschodniej.


Czym jest Raiffeisen Leasing znaczenie w Leczenie R .