ramy prawne stopnia ryzyka co to znaczy

Co to jest Ramy prawne dla stopnia ryzyka w szpitalu. Co znaczy: stopnia ryzyka w szpitalu Kontrola.

Czy przydatne?

Ramy prawne dla stopnia ryzyka w szpitalu definicja

Co znaczy:

Daria Rodziewicz, rzecznik MSZ w OlsztynieRamy prawne dla stopnia ryzyka w szpitalu

Kontrola zarządcza wprowadzona w Szpitalu Miejskim w Olsztynie stworzyła ramy prawne dla ustalenia stopnia ryzyka podejmowanych poprzez personel zadań. Identyfikacja ryzyka na razie nie dotyczy personelu medycznego, lecz działań administracyjno-finansowych.
- Dlatego jesteśmy w stanie określać zarówno prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzenia, które mogą niekorzystnie przysłużyć się placówce, zdefiniować poziom akceptacji danego ryzyka i określić postępowanie, które ma na celu jego eliminację – mówi Daria Rodziewicz, rzecznik Szpitala Miejskiego w Olsztynie.


wymóg kontroli zarządczej w szpitalach w Polsce wprowadził Minister Finansów w trosce o poprawne gospodarowanie środkami publicznymi, jakimi dysponują placówki.


Szpital Miejski w Olsztynie prowadzi 15 oddziałów, w tym 10 zabiegowych takich jak na przykład torakochirurgii, chirurgii urazowo-ortopedycznej, okulistyczny. Mieszczą się przy ul. Niepodległości 44. Placówka rocznie wykonuje około 9 tys. operacji i przyjmuje 1,8 tys. porodów. Hospitalizuje około 20 tys. pacjentów pośrodku roku i udziela powyżej 20 tys. porad. Kontrakt szpitala wynosi 54,88 mln zł, w tym na leczenie szpitalne jest przeznaczone 52,7 mln zł. Finansowanie świadczeń z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej ma wartość 2,79 mln zł.


R E K L A M A


VIII FORUM POLSKICH SZPITALI MEDMARKET 2011


24 listopada 2011, Hotel Hilton, Warszawa


W dyskusji o warunkach powodzenia procesu przekształcania SP ZOZ-ów w firmy prawa handlowego wezmą udział między innymidyrektorzy publicznych szpitali i przedstawiciele organów założycielskich


strona konferencji
program
prelegenci i paneliści
zamówienie karty wstępu

Swój udział zgłosiło już powyżej 200 osób reprezentujących segment publicznej służby zdrowia


Dla przedstawicieli dyrekcji szpitali publicznych i niepublicznych szpitali samorządowych udział w konferencji jest bezpłatny.


Zapraszamy do udziału!


Czym jest Ramy prawne dla stopnia znaczenie w Leczenie R .