rawicz pranie co to znaczy

Co to jest Rawicz: 304 tys. zł za pranie 100 ton. Co znaczy: 100 ton Szpital powiatowy w Rawiczu.

Czy przydatne?

Rawicz: 304 tys. zł za pranie 100 ton definicja

Co znaczy:

Usługi pralnicze dla szpitalaRawicz: 304 tys. zł za pranie 100 ton

Szpital powiatowy w Rawiczu zapłaci 304 tys.zł brutto za usługi prania 100 ton bielizny pośrodku roku. Wykonawcą usług jest firma Pramko z Rawicza. Była to jedyna oferta w przetargu, jaką dostała placówka.
Odbiór prania będzie odbywał się dwa razy na dzień. Świadczenie usług rozpocznie się 1 października 2010 roku.Szpital powiatowy w Rawiczu funkcjonuje jako firma prawa handlowego. Dysponuje sześcioma oddziałami. Należą do nich: oddział dziecięcy, chirurgiczny, anestezjologii i intensywnej terapii, ginekologiczno położniczy, noworodkowy i wewnętrzny. W szpitalu znajduje się także siedem poradni specjalistycznych. Należą do nich poradnia dermatologiczna, chirurgiczna ogólna, ortopedyczna, otolaryngologiczna, urologiczna, leczenia bólu, i kardiologiczna. W obrębie szpital działają także cztery pracownie diagnostyczne. Szpital posiada certyfikat jakości wg normy ISO 9001:2009. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2010 rok wynosi 24,48 mln zł, w tym na leczenie szpitalne – 18,65 mln zł. Kontrakt na świadczenia z zakresu chorób wewnętrznych wynosi 5 mln zł, chirurgii ogólnej – 4 mln zł, anestezjologii i intensywnej terapii – 3 mln zł. Umowa na świadczenia pielęgnacyjno-opiekuńcze wynosi 1,98 mln zł.

Pramko jest spółką świadczącą kompleksowe usługi pralnicze w zachodniej Polsce. W zakres usług wchodzą pranie, dezynfekcja termiczno-chemiczna, transport, prasowania i maglowanie i pakowanie.


Czym jest Rawicz: 304 tys. zł za pranie znaczenie w Leczenie R .