rebus usługi szpitala co to znaczy

Co to jest Rebus: usługi za 17 mln zł dla szpitala. Co znaczy: dla szpitala firma Rebus z Dąbrowy.

Czy przydatne?

Rebus: usługi za 17 mln zł dla szpitala definicja

Co znaczy:

Żywienie pacjentów w placówceRebus: usługi za 17 mln zł dla szpitala

firma Rebus z Dąbrowy Chotomowskiej została wybrana do świadczenia usług żywieniowych dla pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu na 6 lat. Cena brutto usług wynosi 17,4 mln zł. Istotną ofertę złożył jeszcze Impel Catering, lecz dostała niższą ocenę.
Pierwotnie wartość zamówienia była szacowana na 13 mln zł netto. Umowa ma zostać podpisana po 1 stycznia 2011 roku. Spółka będzie dzierżawić od szpitala pomieszczenia do przygotowywania posiłków. Wybrana spółka będzie również zobowiązana do przygotowania dziesięć razy w roku zimnego bufetu o wartości 500 zł brutto każdy i dwa razy do roku uroczystości okolicznościowych o wartości 1,5 tys. zł. każda. spółka przejmie również pracowników kuchni szpitalnej i zmodernizuje pomieszczenia. Będzie odpowiedzialna również za zakup produktów. W 2009 roku szpital prowadził 20 rodzajów diet. Liczba osobodni, gdzie wydawano posiłki w 2009 roku wyniosła powyżej 155 tys.

Kontrakt szpitala na leczenie stacjonarne na 2010 rok wynosi 110 mln zł. Największy jest na świadczenia z zakresu kardiologii i neurochirurgii. Szpital ma 22 oddziały, w tym pediatryczny z pododdziałem neurologiczno - rehabilitacyjnym, neurochirurgii, traumatologii z pododdziałem neurospondyliatrii, otolaryngologiczny z pododdziałem chirurgii szczękowo-twarzowej i 10 poradni specjalistycznych, w tym ryzyka okołoporodowego, chirurgii naczyniowej, urologiczna z pracownia uroflowmetryczną, patologii ciąży. W elbląskim szpitalu jest aktualnie 630 łóżek (w tym 622 łóżka ogólne i 8 anestezjologicznych). Szpitalowi brakuje minimum 12 - 13 łóżek anestezjologicznych.

>firma Rebus powstała w październiku 2009 roku. Pieniądze wniesiony wynosi 20 tys. zł. Impel Catering nalezy do notowanej na giełdzie w Warszawie firmy Impel, która prócz usług żywieniowych oferuje również usługi sprzątania.


Czym jest Rebus: usługi za 17 mln zł znaczenie w Leczenie R .