remedium otworzyło filię co to znaczy

Co to jest Remedium otworzyło filię w Śremie. Co znaczy: Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium z.

Czy przydatne?

Remedium otworzyło filię w Śremie definicja

Co znaczy:

Nowa placówka medycznaRemedium otworzyło filię w Śremie

Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium z Poznania otworzyły filię w Śremie. Placówka świadczy usługi w dziedzinie diagnostyki i konsultacji specjalistycznych. Usługi są zarówno finansowane poprzez NFZ jak i komercyjne.
Placówka oferuje usługi w dziedzinie mammografii (badania dla kobiet w wieku 50 do 70 lat są finansowane poprzez NFZ), konsultacje lekarzy ekspertów - ortopedy i alergologia (finansowane poprzez NFZ), ginekologa (komercyjne). Można tutaj takze wykonać USG bioderek niemowląt i biopsje piersi. Poważniejsze zabiegi realizowane są w poznańskiej siedzibie REmediuim.

Do chwili obecnej w Śremie nie było pracowni mammograficznej. Pacjentki musiały używać z placówek w innych miastach albo z pracowni mobilnych w mammobusach.

Remedium zajmuje pomieszczenia przy ulicy Chłapowskiego 3, na śremskim osiedlu Jeziorany. W Poznaniu placówka posiada siedzibę na Osiedlu St. Batorego 80D. Oferuje tam konsultacje w dziedzinie alergologii, chirurgii, dermatologii. Prowadzi gabinety: ginekologiczny i położniczy, kardiologiczny, laryngologiczny, neurologiczny, neonatologiczny, okulistyczny, ortopedyczny, przychodnia pulmonologiczny- chorób płuc i urologiczny. Można tutaj wykonać badania USG piersi, USG ginekologiczne, badania prenatalne, biopsje piersi, badania urodynamiczne. realizowane są również zabiegi z zakresu chirurgii jednego dnia, na przykład leczenie nadżerki szyjki macicy i tak dalej Właścicielem Remedium jest Jarosław Stanek, doktor ginekolog (www.wcm-remedium.pl).


Czym jest Remedium otworzyło filię w znaczenie w Leczenie R .