remedium projekt co to znaczy

Co to jest Remedium: projekt za 940 tys. zł. Co znaczy: firma Wielkopolskie Centra Medyczne.

Czy przydatne?

Remedium: projekt za 940 tys. zł definicja

Co znaczy:

postęp usług medycznychRemedium: projekt za 940 tys. zł

firma Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium otrzyma 564 tys z dofinansowania uninego. Środki będą przeznaczone na projet dotyczący zakupu wyposażenia placówki we Wrześni. Wartość projektu wynosi 940 tys. zł.
Inwestycja bazuje na wprowadzeniu innowacji w dziedzinie profilaktyki onkologicznej, prenatalnej i zawału mięśnia sercowego.Placówka ma przyznane dofinansowanie z puli funduszy unijnych przeznaczonych dla wsparcia i rozwoju małych i średnich spółek. Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium są prowadzone poprzez Jarosława Stanka. W KRS jest zarejestrowana >firma pod nazwą Jarosław Stanek. WCM posiada aktualnie oddziały w Poznaniu i w Śremie.

Jarosław Stanek kupował już wyposażenie współfinansowane ze środków unijnych. W marcu 2010 roku WCM zamierzał kupić między innymi aparat anestezjologiczny, aparat USG i kardiomonitor.

Zakres usług świadczonych poprzez Remedium obejmuje profilaktykę, diagnostykę, leczenie zachowawcze i zabiegi operacyjne jednego dnia. Wielkopolskie Centra Medyczne Remedium na 2011 rok mają kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w wysokości 700 tys. zł. Umowa obejmuje leczenie szpitalne o wartości 327 tys. zł. Zabiegi, za które płaci NFZ są świadczeniami planowymi z zakresu ginekologii i położnictwa, chirurgii ogólnej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu i urologii. Placówka ma również umowę na świadczenia ambulatoryjnej opieki specjalistycznej z zakresu między innymi neurologii, ortopedii, urologii, otolaryngologii, kardiologii, okulistyki. W 2010 roku kontrakt Remedium wynosił powyżej mln złotych, w tym 327 tys. zł na leczenie szpitalne.


Czym jest Remedium: projekt za 940 tys znaczenie w Leczenie R .