remond medon rozszerza ofertę co to znaczy

Co to jest Remondis Medison rozszerza ofertę. Co znaczy: rozszerza ofertę firma Remondis Medison.

Czy przydatne?

Remondis Medison rozszerza ofertę definicja

Co znaczy:

Usługi dla szpitali w dziedzinie odpadówRemondis Medison rozszerza ofertę

firma Remondis Medison, która oferuje usługi w dziedzinie gospodarki odpadami, od września planuje rozszerzenie zakresu usług o odbiór i utylizację klisz i odczynników RTG. W planach jest również poszerzenie oferty dla jednostek służby zdrowia.
Rozszerzenie oferty dla jednostek służby zdrowia będzie polegało na kompleksowej usłudze jest to od zaplanowania mechanizmu gospodarki odpadami wewnątrz jednostki po unieszkodliwianie odpadów.- Realizujemy aktualnie pięć projektów, dotyczących zarówno utworzenia nowych obiektów, jak i poszerzenia aktualnie oferowanych usługi i wprowadzenia nowych usług - mówi Paweł Gunciarz, prezes firmy Remondis Medison. - Systematycznie zwiększamy zatrudnienie, chcemy również bardziej zaznaczyć naszą obecność w rejonach Polski, gdzie dotąd byliśmy obecni w mniejszym stopniu.

>firma Remondis Medison to
>firma zależna spółki Remondis. Oferuje usługi w dziedzinie gospodarki odpadami dla placówek medycznych. Obsługuje ok. jednej trzeciej szpitali i przychodni w Polsce.

Spółka Remondis oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie gospodarki odpadami dla samorządów, przemysłu, handlu, rzemiosła i klientów indywidualnych. W Polsce
spółka działa od 18 lat, odbiera odpady od powyżej 4 mln mieszkańców. Odpadami medycznymi zajmuje się od 11 lat. Remondis działa na terenie całego państwie, aktualnie ma oddziały w 36 miastach.
spółka posiada kilka własnych zakładów utylizacyjnych, korzysta również z usług innych spółek i współpracuje ze szpitalami. W roku 2008
spółka osiągnęła obrony rzędu 460 mln zł.

Remondis jest spółką międzynarodową. Posiada sieć powyżej 500 oddziałów na całym świecie i działa w 26 państwach europejskich i w Chinach, Japonii, na Tajwanie i w Australii. Remondis rocznie zbiera, przetwarza i sprzedaje powyżej 25 mln ton surowców wtórnych.


Czym jest Remondis Medison rozszerza znaczenie w Leczenie R .