reuma umowa usłuig medyczne co to znaczy

Co to jest Reuma-Med: umowa z NFZ na usłuig medyczne. Co znaczy: na usłuig medyczne Nowa placówka.

Czy przydatne?

Reuma-Med: umowa z NFZ na usłuig medyczne definicja

Co znaczy:

Finansowanie diagnostyki medycznejReuma-Med: umowa z NFZ na usłuig medyczne

Nowa placówka Reuma-Med w Mielcu specjalizująca się w diagnostyce i leczeniu osteoporozy podpisała umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na konsultacji i badania densytometryczne. W ramach własnego kontraktu udziela świadczeń od 1 lutego 2011 roku.
wcześniej pracownia, działająca jakko przychodnia lekarski, wykonywała badania na zlecenie szpitala. Aktualnie działa jako NZOZ.

- Możemy w ramach kontraktu przyjąć 50 pacjentów tygodniowo- mówi lek med. Konrad Stachowicz, właściciel firmy, która założyła NZOZ i posiadacz międzynarodowego certyfikatu ISCD w zakresie densytometrii klinicznej. – Kontrakt na razie jest na 5 miesięcy i to są kapitał rzędu kilku tys. złotych miesięcznie. – Osteoporoza dotyka nawet 3 mln osób w całej Polsce. To, iż jej się nie wykrywa nie znaczy, iż jej nie ma. W czasie gdy np. na Podkarpaciu najwyżej dwie poradnie przypadają na 200 tys. osób.

Firma, który powstała jesienią 2010 roku dzierżawi pomieszczenia od szpitala w Mielcu. Udziałowcami firmy są Konrad Stachowicz i Agnieszka Stachowicz.
Firma dysponuje gabinetem lekarskim i pracownią densytometryczną zaopatrzoną w sprzęt General Electric kupiony od firmy Yal.

GE oferuje technologie medyczne z zakresu obrazowania, diagnostyki, monitoringu pacjenta, jak także z dziedziny technologii biofarmaceutycznych. Spółka Yal s. p. z. o. o istnieje od 1991 roku. Zajmuje się dystrybucją aparatury medycznej. Od 1997 roku spółka Yal jest autoryzowanym dystrybutorem spółki General Electric Healthcare. Siedzibą spółki są Pionki.


Czym jest Reuma-Med: umowa z NFZ na znaczenie w Leczenie R .