richter magellan sprzedały co to znaczy

Co to jest Richter Med i Magellan sprzedały 30 łóżek. Co znaczy: i Magellan sprzedały 30 łóżek.

Czy przydatne?

Richter Med i Magellan sprzedały 30 łóżek definicja

Co znaczy:

Podkarpackie Centrum Onkologii z nowym sprzętemRichter Med i Magellan sprzedały 30 łóżek

Konsorcjum Richter Med i Magellan dostarczyło 30 łóżek Podkarpackiemu Centrum Onkologii za 179,76 tys. zł. Łóżka są z regulacją elektryczno-mechaniczną, materacem, barierkami bocznymi, uchwytami na kroplówkę i do podciągania.
Ośrodek onkologiczny przy szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie planuje otworzyć oddziały ortopedii onkologicznej i pediatryczny, zakłady rezonansu magnetycznego i medycyny nuklearnej. W szpitalu działają aktualnie cztery oddziały: chemioterapii, chirurgii onkologicznej, radioterapii i hematoonkologii, pododdział onkologii ginekologicznej i zakłady: patomorfologii i radioterapii. Rocznie w Podkarpackiej placówce hospitalizowanych jest blisko 15 tys. pacjentów z Podkarpacia, a również z innych regionów państwie, między innymi z woj. małopolskiego i świętokrzyskiego.

Magellan Spółka akcyjna jest organizacją finansową wyspecjalizowaną w oferowaniu produktów i usług finansowych dla podmiotów działających na rynku medycznym, a zwłaszcza publicznych zakładów opieki zdrowotnej (raczej szpitali) i ich dostawców. Firma prognozuje, iż w roku obrotowym trwającym od 1 stycznia 2010 do 31 grudnia 2010 roku Ekipa Kapitałowa osiągnie skonsolidowany zysk netto na poziomie przynajmniej 22 mln zł, jest to o ok. 20 procent wyższy niż zrealizowany w roku 2009. Firma współpracuje aktualnie z powyżej 300 placówkami służby zdrowia.

Firma Richter Med specjalizuje się w dystrybucji sprzętu medycznego spółek posiadających certyfikację mechanizmu kierowania jakością ISO 9001 i ISO 13485 dla wyrobów medycznych. Richter Med Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością jest przedstawicielem spółek Hill-Rom, Inc., Liko AB, i Medline Industries, Inc. i kilku innych producentów. Richter Med sprzedaje sprzęt dla położnictwa i ginekologii, intensywnej opieki medycznej, intensywnej terapii. Wyposaża zarówno oddziały szpitalne, jak i prywatne gabinety.


Czym jest Richter Med i Magellan znaczenie w Leczenie R .