richter plany przychodów 2011 co to znaczy

Co to jest Richter Med: plany 65 mln zł przychodów w 2011. Co znaczy: 65 mln zł przychodów w 2011.

Czy przydatne?

Richter Med: plany 65 mln zł przychodów w 2011 definicja

Co znaczy:

przyrost sprzedaży produktów medycznychRichter Med: plany 65 mln zł przychodów w 2011

Richter Med, dystrybutor wyposażenia szpitalnego w 2010 roku osiągnął 100 procent wzrostu przychodów ze sprzedaży w stosunku do 2009 roku. Łącznie sprzedaż miała wartość 20 mln zł. Firma w 2011 roku planuje osiągnąć przychody na poziomie 65 mln zł.
-Na rok 2011 zaplanowaliśmy >>przyrost sprzedaży Richter Med Spółka akcyjna do poziomu 40 mln zł w segmencie produktów architektonicznych bazując na ofercie Hill Rom Co. Inc. i do około 20 mln zł w oparciu o towary medyczne i niemedyczne pozostałych dostawców – wspólnie około 60 mln zł. Planujemy również >>>przyrost sprzedaży wyrobów medycznych jednorazowego użytku przez spółkę RMD Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością do wysokości około 5 mln zł bazując na ofercie Medline Industries Inc – mówi Paweł Richter, dyrektor zarządzający firmy.

W 2011 roku Richter Med planuje rozwijać segmenty teletechniki szpitalnej, zwłaszcza platformy informatyczne pozwalające na monitoring pacjentów i personelu. Drugi segment oferty ma dotyczyć produktów z zakresu diagnostyki obrazowej.

W obszarze usług firma planuje w 2011 roku wprowadzenie doradztwa w dziedzinie finansowania projektów inwestycyjnych, wsparcia przygotowania interes planów, zastępstwa inwestycyjnego i podjęcie pierwszych kroków do wprowadzenia po 2015 roku usługi kierowania szpitalem po jego informatyzacji.

firma Richter Med specjalizuje się w dystrybucji sprzętu medycznego spółek posiadających certyfikację mechanizmu kierowania jakością ISO 9001 i ISO 13485 dla wyrobów medycznych. Richter Med Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością jest przedstawicielem spółek Hill-Rom, Inc., Liko AB, i Medline Industries, Inc. i kilku innych producentów. Richter Med sprzedaje sprzęt dla położnictwa i ginekologii, intensywnej opieki medycznej, intensywnej terapii. Wposaża zarówno oddziały szpitalne, jak i prywatne gabinety.


Czym jest Richter Med: plany 65 mln zł znaczenie w Leczenie R .