riverside inwestuje sektor co to znaczy

Co to jest Riverside inwestuje w sektor medyczny. Co znaczy: w obszar medyczny spółka Riverside w.

Czy przydatne?

Riverside inwestuje w sektor medyczny definicja

Co znaczy:

Strategia rozwoju spółki private equityRiverside inwestuje w obszar medyczny

spółka Riverside w ostatnim miesiącu sfinalizowała dwa przejęcia w sektorze opieki zdrowotnej – kupiła australijską spółkę Milcoa, zajmującą się strategicznym doradztwem medycznym i amerykańską Lewis Computer Services, produkującą oprogramowania dla branży medycznej.
Globalna >>spółka private equity Riverside sfinalizowała już 43 przejęcia w sektorze opieki zdrowotnej. - obszar opieki zdrowotnej w naturalny sposób przyciąga uwagę funduszy private equity – mówi Michael Weber, członek zespołu zajmującego się sektorem opieki zdrowotnej w Riverside. - Jestem przekonany, iż powyżej 40 sfinalizowanych transakcji w tym obszarze zapewnia nam konieczne doświadczenie, by efektywnie oceniać i wybierać okazje inwestycyjne, ustalać właściwą cenę, a następnie, wykorzystując nasze zdolności operacyjne, pomagać przejmowanym firmom w dalszym rozwoju – dodaje.

W roku 2009 >>>spółka Riverside osiągnęła zyski, mimo wszechobecnego kryzysu gospodarczego. Była jedną z w najwyższym stopniu aktywnych spółek private equity na świecie - odnotowała 15 przejęć, co pozwoliło jej zakończyć 2009 rok z 70 spółkami w portfolio.

The Riverside Company jest globalnym funduszem private equity koncentrującym się na przejmowaniu małych i średnich przedsiębiorstw (o wartości do 200 mln dolarów) i partnerstwie z mocnymi zarządami w celu rozwoju swoich firm portfelowych za pośrednictwem przejęć i wzrostu organicznego. Od swojego stworzenia w 1988 roku >>>>spółka zainwestowała w 232 transakcje o całkowitej wartości wynoszącej pięć mld dolarów. Portfel inwestycyjny w Ameryce Północnej, Europie i Azji obejmuje 73 firmy o rocznych przychodach ze sprzedaży wynoszących w sumie 3,3 mld dolarów, EBITDA na poziomie 506 mln dolarów i zatrudniających powyżej 13.000 pracowników (czerwiec 2009 roku).


Czym jest Riverside inwestuje w sektor znaczenie w Leczenie R .