orliman przejął riverside co to znaczy

Co to jest Riverside przejął Orliman. Co znaczy: Orliman Globalny fundusz private equity Riverside.

Czy przydatne?

Riverside przejął Orliman definicja

Co znaczy:

następna akwizycja firmy medycznejRiverside przejął Orliman

Globalny fundusz private equity Riverside przejął hiszpańskiego producenta sprzętu ortopedycznego Orliman, który w ubiegłym osiągnął sprzedaż na poziomie 14 mln euro. Wartość światowego rynku sprzętu ortopedycznego jest wyceniana na powyżej 16 mld euro.
spółka Orliman została założona w roku 1980 w Walencji. Jest producentem i dystrybutorem produktów ortopedyczne obejmujących kończyny dolne i tułów. Wszystkie produkty spółki są dystrybuowane pod firmową marką i posiadają certyfikat IBV.

The Riverside Company jest globalną spółką private equity koncentrującą się na przejmowaniu rozwijających się przedsiębiorstw o wartości do 200 mln dolarów/euro i partnerstwie z mocnymi zarządami w celu rozwoju swoich firm portfelowych przez przejęcia i przyrost organiczny.

Riverside od 1988 roku zrealizował już powyżej 250 przejęć. Fundusz specjalizuje się w wybranych obszarach gospodarki. powyżej 50 akwizycji do tej pory dotyczyło sektora opieki zdrowotnej, co sprawia, iż to jest kluczowa specjalizacja funduszu. W Europie Reivrside posiada mocne portofolio medyczne, pośród przejętych spółek są spółki produkujące towary medyczne i oferujące usługi medyczne. W ubiegłym roku Riverside przejął Orthomed, francuskiego producenta sprzętu chirurgii ortopedycznej, dołączając go do swojej firmy portfelowej Summit Medical. Przejęcia są wykonywane z sukcesem również na rynku amerykańskim.

- Sukdeserm Riverside to jest, iż spółki ortopedyczne przejęte poprzez fundusz na rynku amerykańskim powiększyły swój przychód o 166 proc. i wartość EBITDA o 330 proc. - mówi Marcos Llado, Riverside Partner w Madricie.
Czym jest Riverside przejął Orliman znaczenie w Leczenie R .