orthomed przejęcie riverside co to znaczy

Co to jest Riverside: przejęcie Orthomed. Co znaczy: spółka private equity Riverside przejęła.

Czy przydatne?

Riverside: przejęcie Orthomed definicja

Co znaczy:

firma poszerza działalnośćRiverside: przejęcie Orthomed

spółka private equity Riverside przejęła Orthomed- francuskiego producenta sprzętu chirurgii ortopedycznej, dołączając go do swojej firmy portfelowej Summit Medical. Przejęcie Orthomedu umożliwi spółce Summit Medical dalszy postęp oferty produktowej.

Dzięki przejęciu zwiększy się także zakres możliwości badawczych spółki. Umożliwi ono wejście na rynki wschodzące, takie jak Brazylia. Przejęcie Orthomedu jest transakcją typu „add-on”, która uzupełnia profil działalności ekipy Summit Medical - platformy inwestycyjnej Riverside, którą fundusz rozpoczął tworzyć w 2008 roku.

- Przejęcie Orthomedu umożliwi spółce Summit Medical dalszy postęp oferty produktowej, powiększenie zakresu możliwości badawczych, a również rozszerzanie obecności międzynarodowej, między innymi przez wejście na rynki wschodzące, takie jak Brazylia. Orthomed jest świetnym dodatkiem do platformy Summit Medical. Ta >>spółka uzupełnia nasz interes na sporo różnych sposobów – od swojej oferty produktowej po zasięg geograficzny. Ponadto Orthomed ma niezłą reputację w branży klinicznej, co na pewno wzmocni świadomość marki Summit Medical – powiedział Frank Collins, prezes Summit Medical.

Domeną Orthomedu jest produkcja sprzętu i opracowywanie technik w dziedzinie chirurgii więzadłowej. Orthomed dostarczył na rynek już powyżej 3 miliony urządzeń medycznych i znajduje się w światowej czołówce projektantów i producentów implantów ortopedycznych. Produkty spółki są sprzedawane w Europie, Ameryce Południowej, Azji i Australii. Od blisko 30 lat Orthomed specjalizuje się w produkcji i sprzedaży sprzętu medycznego z zakresu chirurgii ortopedycznej, raczej w obszarze implantologii. The Riverside Company jest globalną spółką private equity koncentrującą się na przejmowaniu rozwijających się przedsiębiorstw o wartości do 200 mln dolarów/euro i partnerstwie z mocnymi zarządami w celu rozwoju swoich firm portfelowych przez przejęcia i przyrost organiczny. Od swojego stworzenia w 1988 roku >>>spółka zainwestowała w 239 transakcji o całkowitej wartości wynoszącej 5,4 mld USD/4,4 miliarda euro. Portfel inwestycyjny Riverside w Ameryce Północnej, Europie i Azji obejmuje aktualnie 71 firm zatrudniające prawie 14 tys. osób.


Czym jest Riverside: przejęcie Orthomed znaczenie w Leczenie R .