riverside właścicielem lew co to znaczy

Co to jest Riverside właścicielem Lewis Computer Services. Co znaczy: Computer Services spółka.

Czy przydatne?

Riverside właścicielem Lewis Computer Services definicja

Co znaczy:

następne przejęcie w 2010 rokuRiverside właścicielem Lewis Computer Services

spółka private equity Riverside kupiła amerykańską spółkę Lewis Computer Services, specjalizującą się w produkcji rozwiązań softwarowych dla rynku medycznego. Nowy nabytek zostanie przyłączony do Healthcarefirst, firmy znajdującej się już w portfolio medycznym Riverside.
Przejęcie spółki Lewis to już 43 transakcja Riverside w sektorze opieki zdrowotnej, a 9 w 2010 roku. Jeff Lewis, założyciel i prezes spółki twierdzi, iż podłączenie do Healthcarefirst i mocne wsparcie ze strony Riverside może oznaczać dla spółki tylko dobre rzeczy. - Nasze usługi uzupełniają ofertę Healthcarefirst i jestem przekonany, iż to porozumienie przyniesie naszym obecnym i przyszłym klientom same korzyści. To będzie dla wszystkich bardzo udana współpraca – dodaje. Lewis Computer Services (Lewis), który dostarcza software dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych na amerykańskim rynku opieki zdrowotnej, pozwoli HEALTHCAREfirst stać się najważniejszym graczem w swojej branży – uważa natomiast Loren Schlachet, partner w spółce Riverside. Zapewnia, także, iż Lewis posiada zróżnicowaną bazę odbiorców i będzie w stanie zaproponować klientom Healthcarefirst mnóstwo nowych usług.

>>spółka Riverside jest globalnym funduszem private equity koncentrującym się na przejmowaniu małych i średnich przedsiębiorstw (o wartości do 200 mln USD) i partnerstwie z mocnymi zarządami w celu rozwoju swoich firm portfelowych za pośrednictwem przejęć i wzrostu organicznego. Inwestuje w sporo różnych branż, lecz wyspecjalizowała się w tych sektorach jak: ochrona zdrowia, nauka czy komunikacja. Od swojego stworzenia w 1988 roku
>>>spółka zainwestowała w 232 transakcje o całkowitej wartości wynoszącej 5 mld dolarów. Portfel inwestycyjny w Ameryce Północnej, Europie i Azji obejmuje 73 firmy o rocznych przychodach ze sprzedaży wynoszących w sumie 3,3 mld dolarów.


Czym jest Riverside właścicielem Lewis znaczenie w Leczenie R .