roche produkuje junior system co to znaczy

Co to jest Roche produkuje GS Junior System. Co znaczy: >>mechanizm Roche wprowadza do produkcji.

Czy przydatne?

Roche produkuje GS Junior System definicja

Co znaczy:

mechanizm do sekwencjonowania DNARoche produkuje GS Junior >>mechanizm

Roche wprowadza do produkcji urządzenie GS Junior >>>mechanizm przeznaczone do sekwencjonowania DNA. Jego niewielkim rozmiary - zachowujące jenocześnie standardy wydajności - stanowią odpowiedź na potrzeby małych i średnich laboratoriów naukowych.
Daniel O’Day, chief operating officer części diagnostycznej Roche twierdzi, iż udostępnienie urządzenia naukowcom na całym świecie pomoże rozwijać wiedzę na temat genetycznych przyczyn i podstaw molekularnych chorób.

GS Junior >>>>mechanizm znajduje wykorzystanie w genetyce populacyjnej, genomice rolniczej, środowiskowej, badaniach medycznych. >>>>>mechanizm spełnia wymogi laboratoriów naukowych prowadzących badania nad takimi chorobami jak cukrzyca czy rak. Może być także wykorzystany do sekwencjonowania całych genomów mikroorganizmów, analizy metagenomicznej, jak także w nowoczesnych metodach wykrywania patogenów. Technologia ta daje również spore korzyści w transplantologii (badanie zgodności tkankowej do transplantacji) i wirusologii (wykrywanie odporności wirusa HIV na leki).- Wierzymy, iż dzięki szybkości i precyzyjności w uzyskiwaniu wyników, GS Junior wniesie ważną wartość do rozwoju diagnostyki – mówi Daniel O’Day.

Ekipa Roche, z siedzibą kluczową w Bazylei w Szwajcarii, jest liderem pośród spółek zajmujących się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie ochrony zdrowia. Siłą spółki są dwa współpracujące działy: farmacja i diagnostyka.

Spółka Roche w Polsce posiada portfolio liczące 32 preparaty używane w badaniach prowadzonych w dzieninach: onkologii, nefrologii, transplantologii, reumatologii, neurologii kardiologii i dolegliwości zakaźne. Dostarcza wielu mechanizmów diagnostycznych umożliwiających wykrywanie chorób i monitorowanie ich przebiegu poprzez lekarzy, laboratoria albo samych pacjentów. Stale współpracuje ze środowiskami akademickimi i lekarskimi. Roche wspiera niezależne instytuty, organizacje naukowe i prowadzone w Polsce badania kliniczne. Angażuje się także w sporo kampanii socjalnych, mających na celu edukację i zwiększanie świadomości zdrowotnej Polaków.


Czym jest Roche produkuje GS Junior znaczenie w Leczenie R .