rozbudowa potrzeby chirurgii co to znaczy

Co to jest Rozbudowa na potrzeby chirurgii jednego dnia. Co znaczy: na potrzeby chirurgii jednego.

Czy przydatne?

Rozbudowa na potrzeby chirurgii jednego dnia definicja

Co znaczy:

NovaMed realizuje inwestycję ze środków unijnychRozbudowa na potrzeby chirurgii jednego dnia

najprawdopodobniej do końca czerwca 2010 rok potrwa realizacja inwestycji w NZOZ-ie NovaMed z Brodnicy związanej z przystosowaniem pomieszczeń placówki na potrzeby chirurgii jednego dnia. NZOZ dostał na ten cel prawie 1,4 mln zł dotacji ze środków unijnych.
wydatek całej inwestycji to ok. 2,8 mln zł. Dokumentację aplikacyjna do poddziałania 5.2.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego i do poddziałania 8.1.1 Programu Operacyjnego Pieniądze Ludzki przygotowywała spółka Lech Consulting.

W ramach inwestycji przystosowywane są pomieszczenia znajdujące się na piętrze placówki na potrzeby sali i bloku operacyjnego i gabinetu endoskopowego i pracowni rentgenowskiej. Projekt obejmuje również zakupy sprzętu - cyfrowego aparatu RTG, nowoczesnego wyposażenia pracowni endoskopii, lasera chirurgicznego z funkcją do zabiegów estetycznych i sprzętu okulistyczny, który pozwoli na wykonywanie zabiegów w ramach chirurgii jednego dnia. Część sprzętu już trafiła do placówki, w tym między innymi mechanizm laserowy Fotona Dualis SP do pracowni medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna i okulistyka to nowe kierunki usług oferowanych poprzez placówkę. W ramach okulistyki NZOZ chce przeprowadzać szeroki zakres badań, między innymi badania dna oka, diagnostykę w kierunku jaskry, a również wykonywać drobne zabiegi. W placówce powstał również salon optyczny.

NZOZ NovaMed sp. z o. o. działa od 1999 roku. Oferuje fundamentalną opiekę zdrowotną, którą obejmuje 14 tys. pacjentów, konsultacje lekarzy ekspertów, diagnostykę i medycynę pracy. Posiada dwie placówki w Brodnicy - Przychodnię Rodzinną przy ulicy 18 stycznia 36 B, która mieści się w wynajętych pomieszczeniach, i Centrum Medyczne przy ulicy Wyspiańskiego, które powstało w latach 2005-2006. W tej placówce będą działały nowe specjalności (www.novamed.pol.pl).


Czym jest Rozbudowa na potrzeby znaczenie w Leczenie R .