ulepszy system radioterapii co to znaczy

Co to jest RTA ulepszy system radioterapii za 3,4 mln zł. Co znaczy: radioterapii za 3,4 mln zł.

Czy przydatne?

RTA ulepszy system radioterapii za 3,4 mln zł definicja

Co znaczy:

Inwestycja w modernizację onkologiiRTA ulepszy mechanizm radioterapii za 3,4 mln zł

Dystrybutor urządzeń do radioterapii spółka RTA z Warszawy zmodernizuje przyśpieszacz Synergy Platform wspólnie z uzupełnieniem linii terapeutycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Częstochowie za 3,4 mln zł brutto. Była to jedyna oferta, jaką dostała placówka.
Środki na inwestycje w ramach poprawy działania mechanizmu radioterapii onkologicznej pochodzą z Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych. Modernizacja akceleratora Synergy Platform do wersji Synergy obejmuje mechanizm do objętościowej weryfikacji ułożenia pacjenta (IGRT). Sprzęt i oprogramowanie mechanizmu IGRT jest integralnym elementem akceleratora, umożliwiające realizację funkcji radioterapeutycznej w oparciu o określoną technologię.

Zakład stworzenie przy ul. PCK 1. Placówka prowadzi aktualnie piętnaście oddziałów, w tym między innymi neurologii, udarowy, obserwacyjno-zakaźny, chirurgii, neonatologii, nefrologiczny ze stacją dializ. Następnych dwadzieścia jeden oddziałów mieści się przy ul. Bialskiej. Kontrakt placówki z NFZ na 2010 rok na leczenie szpitalne wynosi 134 mln zł. Szpital po pierwszych trzech miesiącach 2010 roku miał największą stratę spośród placówek, których organem założycielskim jest samorząd województwa mazowieckiego – powyżej 10 mln zł. Placówka ma również 99 mln zł zobowiązań.

spółka RTA Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w listopadzie 1996 roku. Działalność rozpoczęła jako wyłączny przedstawiciel na rynku polskim kanadyjskiej spółki Theratronics, producenta aparatów kobaltowych do radioterapii. Pierwszym poważnym przedsięwzięciem był kontrakt wykonywany poprzez zakład zamówień publicznych przy Ministerstwie Zdrowia na dostawę i uruchomienie w 10 polskich ośrodkach radioterapii, aparatów kobaltowych Theratron 780E i 1000E. aktualnie
spółka jest dystrybutorem między innymi takich marek jak MDS Nordion, Elakta, Sinmed, Medtec. Kluczowym udziałowcem spółki jest Lubomir Zenon Jurczk.


Czym jest RTA ulepszy system znaczenie w Leczenie R .