rusza forum polskich szpitali co to znaczy

Co to jest Rusza Forum Polskich Szpitali MedMarket!. Co znaczy: Forum Polskich Szpitali MedMarket.

Czy przydatne?

Rusza Forum Polskich Szpitali MedMarket! definicja

Co znaczy:

Spotkanie kadry zarządzającej polskimi szpitalamiRusza Forum Polskich Szpitali MedMarket!

Dziś zaczyna się Forum Polskich Szpitali MedMarket 2011. Powyżej 250 uczestników, w tym dyrektorzy publicznych i niepublicznych szpitali i przedstawiciele ich organów założycielskich będzie debatować o przekształceniach jednostek ochrony zdrowia w firmy kapitałowe.
W warszawskim hotelu Hilton zaczyna się Forum Polskich SzpitaliAutor: MedicalnetUczestnicy tego spotkania liczą na konstruktywną debatę, która pozwoli odpowiedzieć na pytanie, w jakim kierunku podążać będzie polski mechanizm ochrony zdrowia. - Oczekuję, iż w trakcie konferencji MedMarket odbędzie się rzeczowa dyskusja o sprawach ważnych dla ochrony zdrowia. Mam nadzieję, iż prelegenci będą potrafili zidentyfikować problemy naszego mechanizmu opieki zrowotnej, a rozwiązania, jakie zaproponują będą szacowane ilościowo. Mam również nadzieję, iż osoby decydujące o dalszym kierunku rozwoju ochrony zdrowia dzięki takim spotkaniom będą mogli określić cele, do jakich zmierzamy kolejnymi reformami - informuje Krzysztof Motyl, dyrektor medyczny szpitala miejskiego w Bydgoszczy.


- Takie spotkania są najlepszą okazją do skonfrontowania swojego poglądu z punktem widzenia innych osób z branży. MedMarket to również dobra okazja do rozmów z organami założycielskimi szpitali i osobami stanowiącymi prawo w dziedzinie ochrony zdrowia o dalsze kierunki rozwoju zakładów opieki zdrowotnej. Liczę, iż usłyszę jasną strategię długofalowego dzialania – mówi natomiast Janusz Atłachowicz, prezes zarządu szpitala Powiatowego w Rawiczu.


MedMarket skupia kadrę zarządzającą polskimi szpitalami publicznymi. W Forum Polskich Szpitali udział wezmą pomiędzy innymi dyrektorzy publicznych placówek ochrony zdrowia, a również prezesi jednostek już przekształconych w firmy. Ponadto narada zgromadzi przedstawicieli organów założycielskich szpitali, w tym wicemarszałków, starostów i prezydentów miast reprezentujących różne regiony Polski. W spotkaniu weźmie udział wiceminister zdrowia Jakub Szulc i prawnicy i spółki konsultingowe doradzające w procesie przekształceń. Pełna spis uczestników dostępna jest na oficjalnej witrynie internetowej konferencji: www.forummedmarket.pl.


narada będzie przebiegała pod hasłem „Praktyczne aspekty przekształceń szpitali w firmy prawa handlowego, w oparciu o ustawę o działalności leczniczej”. Program i spis panelistów i prelegentów:www.forummedmarket.pl

Czym jest Rusza Forum Polskich Szpitali znaczenie w Leczenie R .