rzeszów chirurgię ogólną co to znaczy

Co to jest Rzeszów: 1,2 mln zł na chirurgię ogólną. Co znaczy: mln zł na chirurgię ogólną Samorząd.

Czy przydatne?

Rzeszów: 1,2 mln zł na chirurgię ogólną definicja

Co znaczy:

Prace modernizacyjne w Szpitalu WojewódzkimRzeszów: 1,2 mln zł na chirurgię ogólną

Samorząd województwa podkarpackiego przyznał dotację w wysokości 1,2 mln zł na prace remontowe na oddziale chirurgii ogólnej Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Jadwigi w Rzeszowie. Zastosowanie pieniędzy powinno nastąpić do końca 2011 roku.
kapitał zostały przyznane na prace przeprowadzone od 1 stycznia 2011 roku. To są prace budowlano-wykończeniowe i obejmujące instalacje, w tym gazów medycznych i sanitarną.


Placówka posiada 728 łóżek na 17 oddziałach, w tym kardiochirurgicznym i chirurgii dziecięcej, i 7 pracowni. Przy szpitalu działają 23 poradnie, w tym 15 dla dzieci. Placówka rocznie leczy ok. 35 tys. osób. Z porad ekspertów korzysta pośrodku roku ponad 150 tys. osób. Kontrakt szpitala na 2011 roku wynosi powyżej 189 mln zł, w tym na leczenie szpitalne jest przeznaczone ok. 177 mln zł. Umowy o największej wartości obejmują świadczenia z zakresu kardiologii i kardiologii inwazyjnej – 27 mln zł, ortopedii i traumatologii narządu ruchu – 22 mln zł ( w tym blisko 7 mln zł na świadczenia w tym zakresie dla dzieci), kardiochirurgii – 14 mln zł, anestezjologii i intensywnej terapii – 13,8 mln zł, położnictwa i gine4kologii – 11,3 mln zł, pediatrii – 9 mln zł. Placówka tworzy centrum urazowe. Przez wzgląd na projektem buduje nowy szpitalny oddział ratunkowy i planuje modernizację sal operacyjnych.


Placówka tworzy centrum urazowe. Przez wzgląd na projektem buduje nowy szpitalny oddział ratunkowy i planuje modernizację sal operacyjnych.
Czym jest Rzeszów: 1,2 mln zł na znaczenie w Leczenie R .