rzeszów co to znaczy

Co to jest Rzeszów: do 500 tys. zł na IT. Co znaczy: zł na IT Wojewódzki Zespół Specjalistyczny w.

Czy przydatne?

Rzeszów: do 500 tys. zł na IT definicja

Co znaczy:

Rozbudowa mechanizmu informatycznegoRzeszów: do 500 tys. zł na IT

Wojewódzki Zespół Specjalistyczny w Rzeszowie zamierza rozbudować mechanizm informatyczny dla działalności medycznej wdrożony poprzez spółkę Kamsoft o część szarą, a więc IT dla administracji, kadr i magazynów. Placówka szacuje, iż wydatki inwestycji wyniosą do 500 tys. zł.


Na razie trwają przygotowania do ogłoszenia przetargu. mechanizm informatyczny wdrożony poprzez Kamsoft, który również dostarczał sprzęt informatyczny do placówki, obejmuje 40 poradni prowadzonych poprzez placówkę, rozliczenia z NFZ i część statystyczną. Lekarze w gabinetach zyskali pełną elektroniczną informację o pacjentach.

Poradnie Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznego są zlokalizowane przy ul. Warzywnej i Hetmańskiej. Placówka prócz konsultacji medycznych w dziedzinie między innymi endokrynologii, foniatrii, pulmonologii, chorób zakaźnych, nefrologii, okulistyki, chirurgii onkologicznej prowadzi diagnostykę USG, RTG, diagnostykę okulistyczną i udziela świadczeń stomatologicznych. Przy WZS funkcjonuje także Zakład Medycyny Nuklearnej.

Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na rok 2011 wynosi 9,47 mln zł, w tym na usługi stomatologiczne jest przeznaczone 2,26 mln zł, a na rehabilitację leczniczą – 702 tys. zł.

Kamsoft z Katowic jest dostawcą oprogramowania raczej dla sektora medycznego i farmacji. W ofercie posiada mechanizmy między innymi do analizy dystrybucji leków, mechanizmy do obsługi klinik stomatologicznych, gabinetów lekarskich, w tym lekarza rodzinnego, laboratoriów, placówek medycznych i szpitali. Spółka świadczy również usługi doradcze.

Czym jest Rzeszów: do 500 tys. zł na IT znaczenie w Leczenie R .