rzeszów ortovita wprowadza co to znaczy

Co to jest Rzeszów: Ortovita wprowadza nowe metody leczenia. Co znaczy: wprowadza nowe sposoby.

Czy przydatne?

Rzeszów: Ortovita wprowadza nowe metody leczenia definicja

Co znaczy:

Nowy sprzęt do operacji ortopedycznychRzeszów: Ortovita wprowadza nowe sposoby leczenia

Ortovita z Rzeszowa, prowadząca specjalistyczny szpital ortopedyczny, wyposaża blok operacyjny, by rozpocząć wprowadzenie nowych metod leczenia. Firma otrzyma 550 tys. dofinansowania, w tym 467 tys. zł ze środków unijnych.
Wartość całego projektu rozszerzenia zakresu świadczenia usług działalności operacyjnej w zakresie ortopedii przez wyposażenie bloku operacyjnego pozwalającego na wprowadzenie innowacyjnych metod leczenia wyniesie 845,8 tys. zł. Szpital świadczy usługi z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu i artroskopii, a więc diagnostyki i leczenia schorzeń kolana.

Chirurgia jednego dnia jest metodą leczenia zabiegowego realizowanego w dziennych oddziałach, których celem jest wykonanie u pacjenta określonego zabiegu chirurgicznego w minimalnym czasie -pacjenci są przyjmowani i wypisywani pośrodku 24 godz.. Chirurgia urazowo-ortopedyczna to operacje z zakresu niestabilności rzepki, przerostów błony maziowej, zabiegi w obrębie układu mięśniowo szkieletowego

Firma świadczy usługi na podstawie kontraktu z NFZ i odpłatnie. Kontrakt placówki z NFZ na 2010 rok wynosi blisko 300 tys. zł. W 2009 kontrakt miał taką samą wartość. Część swoich usług
firma wykonuje również w szpitalu MSWiA.

Szpital jest zaopatrzony między innymi w salę zabiegową i salę wybudzeń, 1 i 2-osowowe sale chorych z telefonem i telewizją, sterylizatornię, pokój dla rodziny operowanego. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Niepublicznych.

Ortovita Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 2005 roku. Pieniądze, jaki został do niej wniesiony, to 50 tys. zł. W 2008 roku miała stratę 24,5 tys. zł przy sprzedaży w wysokości 950 zł. 34 procent udziałów w firmie ma Piotr Compała, 33 procent – Artur Józef Harmata, 33 procent – Kazimierz Kowalski.


Czym jest Rzeszów: Ortovita wprowadza znaczenie w Leczenie R .