rzeszów primadent nową kliniką co to znaczy

Co to jest Rzeszów: Primadent z nową kliniką za 9 mln zł. Co znaczy: z nową kliniką za 9 mln zł.

Czy przydatne?

Rzeszów: Primadent z nową kliniką za 9 mln zł definicja

Co znaczy:

Inwestycja przy udziale środków unijnychRzeszów: Primadent z nową kliniką za 9 mln zł

Primadent, który prowadzi gabinety stomatologiczne w Rzeszowie, w sierpniu przeprowadzi się do nowej kliniki. Wydatek budowy wyniósł około 9,6 mln zł. 4,4 mln zł spółka dostała z unijnego dofinansowania.
W Polsce powstaje coraz więcej klinik stomatologicznychAutor: ShutterstockCałość dotacji wynosi 5,2 mln zł, 800 tys. zł będzie pochodzić z budżetu państwa. Klinika będzie się mieścić przy ulicy Zenitowej w Rzeszowie i wg założeń ma służyć całemu regionowi. Zdaniem firmy będzie to najnowocześniejsza klinika stomatologiczna w Polsce. Budynek zaprojektowała Pracownia Projektowa Architektoniczno – Budowlana i Obsługa Inwestycyjna "ORLEWSKI" z Rzeszowa. Na parterze nowej kliniki znajdą się cztery gabinety stomatologiczne i jeden większy do przeprowadzania zabiegów ze znieczuleniem. Na pierwszym piętrze będzie umiejscowionych 5 gabinetów stomatologicznych i dwa ortodontyczne. W budynku przewidziano również miejsca zabaw dla dzieci jest on również przystosowany architektonicznie do leczenia osób niepełnosprawnych.

Już aktualnie wszystkie gabinety prowadzone poprzez Primadent zaopatrzone są w sieciowy mechanizm komputerowy i kamerę wewnątrzustną (stomatowizja), które pozwalają na bieżąco kontrolować i dokumentować prowadzone leczenie. Na wyposażeniu jest również mikroskop endodontyczny Carl Zeiss. Dzięki niemu sporo zębów, które musiałyby być usunięte może być uratowana. Zapewniając uzyskanie powiększonego obrazu z sporą głębią, szerokim polem widzenia i bardzo dobrym oświetleniem badanego obszaru -mikroskop umożliwia obserwowanie detali i szczegółów niewidocznych gołym okiem. Posługiwanie się mikroskopem jest szczególnie pomocne w odnajdywaniu ujść kanałów korzeniowych i w usuwaniu złamanych narzędzi kanałowych.

Primadent jako pierwszy i jedyny w Rzeszowie posiada certyfikat jakości ISO 9001. spółka udziela rękojmi na wykonane usługi: 10 lat na implanty, 2 - 10 lat na leczenie kanałowe zębów, 2 - 3 lata na wszystkie stałe uzupełnienia protetyczne (korony, mosty, licówki), 2 lata na leczenie zachowawcze zębów , 2 lata na wypełnienia. Klinika w Rzeszowie posiada filie w Ropczycach i Sokołowie Małopolskim.


Czym jest Rzeszów: Primadent z nową znaczenie w Leczenie R .