siemens sprzedaż co to znaczy

Co to jest Siemens: sprzedaż MRI za 4,37 mln zł. Co znaczy: 4,37 mln zł Siemens sprzedał rezonans.

Czy przydatne?

Siemens: sprzedaż MRI za 4,37 mln zł definicja

Co znaczy:

Doposażenie diagnostyki obrazowejSiemens: sprzedaż MRI za 4,37 mln zł

Siemens sprzedał rezonans magnetyczny szpitalowi powiatowemu w Nowej Soli za 4,37 mln zł brutto. Była to jedyna oferta jaka dostała placówka. Szpital przedtem szacował inwestycje na ok. 3,6 mln zł. Aparat posłuży wczesnemu wykrywaniu nowotworów.
Zakup rezonansu jest częścią realizacji „Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych” i przez wzgląd na tym jest finansowany ze środków przekazanych poprzez Ministerstwo Zdrowia. Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Szpital w Nowej Soli świadczy specjalistyczne usługi zdrowotne w dziedzinie: chirurgii naczyniowej, chirurgii ogólnej, neurochirurgii, chirurgii plastycznej i oparzeń, chirurgii urazowo - ortopedycznej, urologii, ginekologii i położnictwa, rehabilitacji: pourazowej, neurologicznej, wczesnej rehabilitacji kardiologicznej, reumatologii, kardiologii, nefrologii, neonatologii, radiologii, tomografii komputerowej. Szpital w Ogólnopolskim Rankingu Szpitali Publicznych zajmuje pozycje: 86 w Polsce i 3 w woj. lubuskim. Świadczenia medyczne udzielane są w tej placówce na podstawie podpisanych umów z: Narodowym Funduszem Zdrowia i Ministerstwem Zdrowia. Kontrakt placówki z NFZ na 2010 rok ma wartość 92 mln zł.

Siemens w Polsce funkcjonuje zarówno na rynku aparatury laboratoryjnej, jak i diagnostyki obrazowej. Firma łączy oba działy, co jest rezultatem globalnej strategii koncernu. Łączna wartość zamówień spółki Siemens na świecie wyniosła w trzecim kwartale roku obrotowego 2010 roku 3,3 mld euro.


Czym jest Siemens: sprzedaż MRI za 4,37 znaczenie w Leczenie S .