swsmed debiut newconnect marca co to znaczy

Co to jest Swissmed PSM: debiut na NewConnect 15 marca. Co znaczy: marca Należąca do ekipy Swissmed.

Czy przydatne?

Swissmed PSM: debiut na NewConnect 15 marca definicja

Co znaczy:

Oferta dla inwestorówSwissmed PSM: debiut na NewConnect 15 marca

Należąca do ekipy Swissmed firma Prywatny Serwis Medyczny zamierza zadebiutować na rynku NewConnect 15 marca 2011. Środki z debiutu firma planuje przeznaczyć na finansowanie rozwoju działalności. Zamierza otworzyć przychodnie w Warszawie, Pruszczu Gdańskim i Gdańsku.


Gabinet w Warszawie zamierza również oferować usługi medyczne dla spółek działających w regionie. W planach jest utworzenie również następnych przychodni w Krakowie, we Wrocławiu i w Poznaniu. Gabinet w Warszawie ma być wsparciem działalności szpitala, którego uruchomienie jest planowane na drugą połowę 2011 roku. W szpitalu znajdą się 44 łóżka, 3 sale operacyjne i 6 łóżek pooperacyjnych. Oddział intensywnej terapii ma liczyć 3 stanowiska.

Prywatny Serwis Medyczny oferuje między innymi abonamenty dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Zapewnia konsultacje lekarzy z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej, naczyniowej, plastycznej, chirurgii ręki, ginekologii, ortopedii, laryngologii, urologii, gastroenterologii, neurologii, okulistyki, reumatologii, dermatologii, alergologii, pulmunologii, psychiatrii i badania diagnostyczne: radiologiczne, w tym tomografii komputerowej, USG , kardiologiczne, endoskopowe i z zakresu okulistyki.

W skład ekipy kapitałowej wchodzą: podmiot kluczowy, a więc Swissmed Centrum Zdrowia Spółka akcyjna i 3 firmy zależne - Swissmed Nieruchomości Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością, Swissmed Developement Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością,, i Swissmed Prywatny Serwis Medyczny Spółka akcyjna Działalność spółki opiera się na dwóch filarach – operator medyczny i operator infrastruktury medycznej. Działalność operatora medycznego bazuje na świadczeniu usług medycznych zarówno w dziedzinie podstawowej opieki medycznej, diagnostyki specjalistycznej, jak i lecznictwa szpitalnego.

firma Swissmed osiągnęła w momencie od 1 stycznia do 30 września 2010 roku 36,8 mln zł przychodów ze sprzedaży usług. To jest o 2,5 mln zł więcej niż w analogicznym okresie w roku 2009.

Czym jest Swissmed PSM: debiut na znaczenie w Leczenie S .