systemy carestream health co to znaczy

Co to jest Systemy Carestream Health pozytywnie ocenione. Co znaczy: Carestream Health pozytywnie.

Czy przydatne?

Systemy Carestream Health pozytywnie ocenione definicja

Co znaczy:

Testy zgodności urządzeń diagnostycznychmechanizmy Carestream Health pozytywnie ocenione

>>mechanizmy obrazowania mammograficznego oparte na radiografii komputerowej i stacje robocze przeznaczone do różnego typu badań piersi, przeszły pozytywnie testy zgodności z profilem integracji obrazów mammograficznych. Produkty firmy są kompatybilne ze sprzętem innych producentów.
- Zgodność ta pomaga zagwarantować interoperacyjność z innymi systemami i płynny przebieg pracy. >>>>mechanizmy CR wytwarzane poprzez firmę Carestream Health usprawniają cykl pracy dając sposobność wykonania zarówno badań mammograficznych, jak i radiologii ogólnej na tym samym urządzeniu obrazującym. Do badań w mammografii rekomendowane są kasety z nowoczesnymi ekranami EHR M3.- napisała firma.

Testy przeprowadzone zostały w okresie ostatnich spotkań branżowych North America Connectathon poprzez międzynarodową organizację na rzecz integracji medycznych środowisk informatycznych IHE International (Integrating the Healthcare Enterprise). IHE International jest organizacją skupiającą powyżej 300 organizacji członkowskich z całego świata i ma na celu promocję mechanizmów informatycznych służby zdrowia wykorzystujących opracowane standardy i interoperacyjność mechanizmów. IHE International organizuje coroczne spotkania branżowe w Ameryce Północnej i Europie o nazwie Connectathon. Powołane poprzez nią komitety tworzą specyfikacje implementacyjne zwane profilami IHE wykorzystujące istniejące już standardy w celu zapewnienia współpracy poszczególnych przedmiotów działających w ramach mechanizmów informatycznych służby zdrowia. Carestream Health Poland Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością jest częścią koncernu Carestream Health Inc., producenta mechanizmów obrazowania medycznego i stomatologicznego i rozwiązań informatycznych dla służby zdrowia i mechanizmów obrazowania molekularnego przeznaczonych do przyrodniczych badań naukowych. Carestream Health Inc obsługuje klientów w powyżej 150 państwach i jest niezależną spółką działającą w ramach ekipy firm należących do Onex Corporation z siedzibą w Toronto w Kanadzie. Spółka Carestream Health Poland Sp. z.o.o. powstała w 2007 r. wskutek zakupu Działu Medycznego Eastman Kodak Company poprzez kanadyjską korporację Onex.


Czym jest Systemy Carestream Health znaczenie w Leczenie S .